RNDr. Miloš Vystrčil

  • ODS
  • Jihlava
  • předseda Senátu
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.09.2020 21:46:00

Předseda Senátu Miloš Vystrčil navštíví Uničov

Předseda Senátu Miloš Vystrčil navštíví Uničov

V sobotu 19. září zavítá na návštěvu Uničova předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil. Ve městě jej přivítá starosta Uničova a kandidát do Senátu za Občanskou demokratickou stranu Radek Vincour.

 Právě jeho kandidaturu přijede druhý nejvyšší ústavní činitel České republiky podpořit. Oba společně vyrazí na Mladou kameru. 46. ročník mezinárodního festivalu krátkých filmů autorů do 30 let.

Poté se předseda Senátu přesune na letní zahradu uničovské Vinárny U radnice, kde bude od 10 do 11.30 hodin společně s Radkem Vincourem diskutovat s občany. „Jsem rád, že si Miloš Vystrčil najde ve svém programu několik hodin na mou podporu. Sdílíme spoustu společných hodnot,“ říká Radek Vincour.

Miloš Vystrčil stojí v čele Senátu od února letošního roku, kdy nahradil zesnulého Jaroslava Kuberu. Letos v létě vyrazil společně s dalšími zástupci horní komory Parlamentu a českými podnikateli na misi na Taiwan, což vyvolalo pozornost světových státníků i médií.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama