RNDr. Miloš Vystrčil

  • ODS
  • Jihlava
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.05.2019 22:49:17

Přímo organizované debaty z očí do očí jsou pro mě velkým přínosem

Přímo organizované debaty z očí do očí jsou pro mě velkým přínosem

Sedm měst, sedm veřejných debat. Senátor Miloš Vystrčil v uplynulých týdnech už pošesté uspořádal sérii veřejných setkání. Pod názvem „Den senátora Miloše Vystrčila“ během 35 dní v dubnu a květnu navštívil všechna města v senátním obvodu 52 – Jihlava

Na to, co obnáší práce senátora, na jakých legislativních změnách momentálně pracuje, co si myslí o současné situaci se ho postupně ptali účastníci veřejných debat v Třešti, Telči, Polné, Dačicích, Brtnici, Slavonicích a naposledy minulou středu v Jihlavě.

„To, že v průměru každé setkání navštívily zhruba dvě desítky zájemců, svědčí o zvýšeném zájmu občanů o dění ve společnosti. Největší účast na besedách byla tradičně v Jihlavě a v Telči a pro mě trochu překvapivě i v Brtnici, naopak okolo deseti diskutérů přišlo v Dačicích nebo ve Slavonicích. Kromě debaty o řešení místních problémů jsme poměrně pravidelně diskutovali zejména také o situaci v našem školství a ve zdravotnictví. Často jsme i mluvili o současné politické situaci, důvěře lidí v politiku a politiky. Přestože se mezi lidmi pohybuji v podstatě neustále, jsou pro mě takto přímo organizované debaty z očí do očí velkým přínosem. Člověk si vyslechne často i kritické názory, poučí se a seznámí s pohledy lidí na současnou situaci. Věřím, že se za rok opět setkáme a třeba ještě ve větším počtu,“ sdělil své dojmy po absolvování šňůry besed senátor Miloš Vystrčil.

Senátní obvod 52 – Jihlava je tvořen celým okresem Jihlava a východní částí okresu Jindřichův Hradec, ohraničenou na západě obcemi Kostelní Vydří, Dačice, Peč, Cizkrajov, Slavonice a Staré Město pod Landštejnem.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout