Poslední příspěvky z profilů

Mgr. Bohuslav Sobotka
Mgr. Bohuslav Sobotka vložil nový článek

Čas poslat Kalouskovi složenku

Kam se došplhá letošní státní dluh? A kam ten příští? V září jsme podle všeho překročili hranici půl druhého bilionu korun. Je děsivé, jakou to nabývá rychlost - přes jeden bilion se přešplhal teprve v lednu roku 2009.

Jiří Čunek
Jiří Čunek byl položen dotaz

Přáni obyčejného člověka

Je veliká škoda,že nejste již ve vrcholové politice,budeme podporovat morálně či hlasy ve volbách vaši činnost pro občany ,přejeme si abyste se v budoucnu stal i třeba prezidentem.Vaší likvidací se sekretářkou,občankama,atd. jsme se smáli,bohužel ty média-asi si někdo mocný nepřál Vás ale i to se může změnit,je třeba vydržet ani nevíme co bude za r

kralík
Občan kralík má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Dr. Libor Rouček
Petr Tluchoř
Petr Tluchoř byl položen dotaz

Kongres ODS

Pane poslanče, všude se píše, že chcete zařídit, aby nadcházející kongres ODS byl volební? Je to pravda?

Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.
Ing. Josef Novotný
Ing. Josef Novotný odpověděl na dotaz

Hazard si prolobováním výjimek podřezal sám větev

Vyvedení kasinového hazardu mimo kasina znamená obrovské arbitráže vůči ČR. Nezodpovědní politici se teď smaží ve vlastní šťávě. Dovedete si představit ministra financí, který se snaží šetřit a teď se prolátne, že způsobil škodu ve výši 10-15 MLD?Ke zdanění teď musí dojít, aby bylo z čeho zaplatit škody, které hazard státu sám svou nena

MUDr. Milan Cabrnoch
MUDr. Milan Cabrnoch byl položen dotaz

49 procent IZIP

Pane poslanče, proč jste přenechal 49 % akcií neznámé švýcarské společnosti? Zdá se vám to etické? A co na to říkají vaši kolegové v ODS?

RNDr. Petr Nečas
RNDr. Petr Nečas byl položen dotaz

Exministr Fuksa

Pane premiére, opravdu si myslíte, že v této "třaskavé době" je hlavní vyměnit nevýrazného ministra zemědělství? A když už jste to udělal, nebylo by dobré sdělit také důvod? Nebo je to jen jeho kamarádství s Tluchořem?

Jan Kubice
Jan Kubice byl položen dotaz

Policie se Romů bojí?

Pane ministře, řešíte s policejním prezidentem kriminalitu Romů? Lidé mají pocit, že se jich policie nezastane, uděláte s tím něco?

Ing. Antonín Seďa
Prof. Ing. Václav Klaus, CSc
Dr. Libor Rouček
Dr. Libor Rouček byl položen dotaz

EU

Pane europoslanče, je pravda, co jsem viděl v médiích, že vy poslanci máte na každý den 200 euro na náhrady? Nejsem závistivej, jen mi přišlo, že tak dobře se finanční situace EU nemá.

Dr. Libor Rouček
Ing. Jiří Dolejš
Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek byl položen dotaz

Dluhopisy

Nazdar chuligáne máš to dobře vymyšlený, lidi si nakoupěj dluhopisy a až přejdem na ojro tak se stanou z dluhopisů bezcennný papíry, který se budou snažit lidi směnit za ojra, ale vzhledem k tomu že porušej smlouvu o vázání finančních prostředků na 5 let tak přijdou o veškerý úroky. Seš docela mazanej, já věděl že je to nějaká sviňárna.

JUDr. Vít Bárta
JUDr. Vít Bárta byl položen dotaz

Peake

Ale pane Bárto Kalousek se jenom bránil. Paní Peaková urazila nás muže, když ta vaše venkovská idiotka vytáhla hlasovací lístky po vás bordelářích a Peake tam začala kdákat, že tam nejsou žádný pořádný chlapi. Přitom by měli bejt uražený chlapi protože se vdala za emigranta ještě míšence čecha a asiata. Jako by tady nebylo dost mužů v republice kte

svinezparlamentu
Občan svinezparlamentu má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

JUDr. Vít Bárta
JUDr. Vít Bárta odpověděl na dotaz

Očekávám omluvu

Dobrý den, není pravda, že by se paní vicepremiérky Karolíny Peake nikdo nezastal. Již jsem uvedl v této věci pro Parlamentnilisty.cz následující: „Kalouskovi tečou nervy, protože nepotečou miliardy z ekotendru. A tak už uráží i ženy, což je nepřípustné. Očekávám, že se pan Kalousek jako džentlmen paní vicepremiérce Peake, jasně a rychle omluví.

aron
Občan aron má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz