Poslední příspěvky z profilů

Jiří Čunek
Jiří Čunek odpověděl na dotaz

Post starosty

 Možné to je s ohledem na náš volební zákon. Ten určuje,že starostu volí zvolení zastupitelé. A je na nich,zda chtějí respektovat vůli voličů vyjádřenou preferenčními hlasy.Jiří Čunek

Robert Kotzian
Robert Kotzian byl položen dotaz

velké koalice

Co říkáte na to, že všude ve velkých městech vznikají velké koalice, Brno nevyjímaje? Nejsou ty volby nakonec zbytečné, když se spolu vždycky dohodnou dvě největší strany?

Radek John
Radek John byl položen dotaz

styl práce

Pane Johne, proč si myslíte, že vám pomůže výměna mediálního poradce. Kubáček je možná znýmý politolog, ale neměl byste spíš změnit styl práce?

Michal Doktor
Michal Doktor byl položen dotaz

s EUREM nebo bez?

Vyplatí se přijmout EURO? V krizi jsou Řekové s EUREm i Britové s librou. Chtěla jsem se zeptat, zda nám pomůže, když si udržíme korunu co nejdéle nebo nám to uškodí.

Jiří Paroubek
Jiří Paroubek byl položen dotaz

válcování opozice a obstrukce

Dobrý večer, dá se podle vás nějak bránit blokování opozice nebo prázdnému obstrukčnímu tlachání? Jak by to šlo? Nebo lze říci, že obě praktiky do politiky prostě patří?

RNDr. Libor Ambrozek
RNDr. Libor Ambrozek byl položen dotaz

elektroodpad

Dobrý večer pane Ambrozku, Přijmete odpovědnost za mírně řečeno nepovedenou zakázku okolo zpracování elektroodpadu? Za vaše působení na ministerstvu bude možní stát platit miliony korun, kolik z toho dáte vy sám?

RNDr. Petr Nečas
Jiří Paroubek
RNDr. Petr Nečas
JUDr. Jeroným Tejc
Mgr. Vlasta Bohdalová
Karel Schwarzenberg
Alexandr Vondra
RNDr. Petr Nečas
RNDr. Petr Nečas byl položen dotaz

Jednání s opozicí

Dobrý den pane premiére, proč jste včera opozici nepustili ke slovu na jednání ve sněmovně? Nepřijde mi to správné

Mgr. Josef Dobeš
Mgr. Josef Dobeš byl položen dotaz

matematika

Dobrý den pane ministře, určitě nejsem první, kdo se ptá na státní maturity, ale jak je možné, že u nich propadala třetina studentů a to ještě v té jednodušší variantě. A v matematice to byla dokonce skoro polovina. Plánujete, jak studenty přitáhnout ke studiu matematiky? Děkuji za odpověď, Gábina

Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek byl položen dotaz

jednání v Praze

Dobrý den pane Kalousku, prý jste to byl vy, kdo nařídil konec jednání s pražskou ČSSD i ostrou výtku vůči „kopytářům“ z pražské ODS. Neženete tím stranu do izolace minimálně v Praze?

RNDr. Petr Nečas