Bárta: Proboha Zimolo, nedávej KSČM školství. Ať řídí svoz odpadu

15. 11. 2012 14:24

Více než hodinu debatovali ve středu odpoledne jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD) a poslankyně Vlasta Bohdalová (ČSSD) se studenty třeboňského gymnázia, kteří jsou iniciátory protestů a petice za odvolání Vítězslavy Baborové (KSČM) z rady Jihočeského kraje.

Bárta: Proboha Zimolo, nedávej KSČM školství. Ať řídí svoz odpadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta ve sněmovně

Studentům vadí, že by resort školství v krajské koalici utvořené sociálními demokraty a komunisty měla řídit komunistická zastupitelka a zorganizovali protestní prohlášení s cílem jejího odvolání. Hejtman Zimola slíbil studentům větší participaci na věcech veřejných.

Zimola tímto svým prohlášením ve skutečnosti jen zneužívá značku VV a kryje komunistický návrat k moci. Chápu jej, že neměl při tvorbě koalice moc na výběr, jelikož varianta vládnutí s jihočeským kmotrem Pavlem Dlouhým, tedy velká koalice s ODS, není dobré řešení, ale školství KSČM dávat nesmí. Ať komunisté řídí svoz odpadu, pečují o zeleň místo o rudých vlajek, ale ať nevychovávají další generace.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Vít Bárta

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Megabyznys na drahách v režii ostravských podnikatelů. Vagóny, stovky milionů, soudy a zase ta se strachem vyslovená jména politika KDU a Kalouskova nepřítele, na něhož jste zapomněli

16:55 Megabyznys na drahách v režii ostravských podnikatelů. Vagóny, stovky milionů, soudy a zase ta se strachem vyslovená jména politika KDU a Kalouskova nepřítele, na něhož jste zapomněli

ParlamentníListy.cz byly v minulých dnech upozorněny na situaci v Ostravských opravnách a strojírnác…