Co ví o politice kandidátka ANO Eliška Kaplicky, ptají se voliči. Nic, odpovídá internet

16.08.2014 18:12

Kromě fotografie, kde se Eliška Kaplicky vyfotila s Andrejem Babišem a zpěvákem Krajčem na jednom z hudebních festivalů, o této kandidátce ANO na pražský magistrát neexistuje jediné politické slovo. Jak ParlamentníListy.cz zjistily, této zvláštnosti si všímají i voliči Babišova hnutí.

Co ví o politice kandidátka ANO Eliška Kaplicky, ptají se voliči. Nic, odpovídá internet
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hnutí ANO

Na Facebooku pražské ANO nic, na internetu nic, na Wikipedii nic, na ostatních webových stránkách nic, na tiskovém servisu nic. O čem hovoříme? Na to upozornil nejeden fanoušek Babišova hnutí právě na oficiálních sociálních sítích. „Kde jste ji vzali a proč? Dají se někde dohledat její stanoviska?“ ptal se Martin Vachek. Eva Petružílková doplnila: „Proč jste paní Kaplicky zvolili do čela kandidátky, když její jediná devíza je příjmení?“ Odpovědi? Žádné. Progres? Také žádný.

Podle slov  našeho zdroje je zbylá podoba kandidátky víceméně nahodilá, jelikož nikdo z adeptů nemá jakékoli politické zkušenosti. „Paní Kaplicky, Nacher a další jsou možná mediální osobnosti, ale nejsou to politici. O tom, co si myslí, neví nikdo nic, protože se nikdo s nikým nesetkává. Nejen já, ale i další, bychom chtěli vědět, jak to vypadá, co od nich očekávat, ale to si asi budeme muset počkat a doufat, že pražské volby nebudou výbuch jako u evropských voleb,“ uzavřel zdroj z ANO na Praze 1.

ParlamentníListy.cz se chtěly na bližší politické postoje zeptat shora uvedených zástupců ANO. Marně. Během dvou dnů nedorazila jediná odpověď.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kárám Vás, abych Vás nemusel dále trestat. Máme znění toho, jak Dominik Duka napomenul Halíka. A nové informace

18:05 Kárám Vás, abych Vás nemusel dále trestat. Máme znění toho, jak Dominik Duka napomenul Halíka. A nové informace

Napomenutí kněze Tomáše Halíka ze strany pražského arcibiskupa a kardinála Dominika Duky je pravomoc…