ODS uvádí: Vytvoř svého Paroubka, nejlepšího otiskneme

4. 3. 2010 15:54

Antikampaň namířená proti Jiřímu Paroubkovi a ČSSD pokračuje. Občanští demokraté v dalším kole požádají o náměty své příznivce.

ODS uvádí: Vytvoř svého Paroubka, nejlepšího otiskneme
Občanští demokraté pokračují s vtípky na šéfa ČSSD Jiřího Paroubka. Po šnecích a veterinární ordinaci jsou na řadě nápady od voličů. „Pokud nám přijde dobrý návrh, dáme ho na billboard," prozradil ParlamentnímListům.cz plány ODS její mluvčí Martin Kupka.

Už nyní je v Česku asi padesátka billboardů z dílny ODS, které mají Paroubka zesměšnit. Šéf Lidového domu na nich fiktivně bojuje proti plžům a ve druhé verzi proti poplatkům u veterináře.

„Každému ale snad musí být jasné, že se nejedná o zlý úmysl. Je to jen vtipné převedení předvolebních slibů ČSSD," dodal mluvčí.

 

Za Lidový dům řekla ParlamentnímListům.cz mluvčí Kateřina Blechová, že ČSSD zatím probíhající billboardovou antikampaň občanských demokratů nezaznamenala.

Občanští demokraté na svůj web „ČSSD proti vám" vyvěsí dvě stávající podoby plakátů. Ty doprovodí výzva čtenářům, aby zasílali své vlastní náměty. A grafiky budou postupně přibývat, slibuje si ODS.

 

Podle Kupky se billboardu dočká jen nápad, který se bude v Polygonu opravdu líbit. „Určitě nepůjde o nějaké masivní plakátování, bude to otázka několika kusů," dovysvětlil mluvčí.

Dodal, že náklady spojené s touto probíhající antikampaní nelze vyčíslit vzhledem k tomu, že ODS má billboardová místa pronajaté dlouhodobě.

Lidová tvořivost již spontánně pracuje i proti ODS. Na pražském Černém mostě jsou u metra k vidění plakáty KDU-ČSL, parodující Opencard se šéfem ODS Mirkem Topolánkem a starostou Prahy 5 Milanem Jančíkem. Topolánek má navíc přimalovaný mušketýrský knír a luciferovské růžky s nápisem "budliky, budliky", Jančík je naopak nazván simpsonovským "spidervepřem".

Grafika: ODS, Foto: Hans Štembera

Dále čtěte:
Paroubek zápasí se šneky, vtipkuje ODS
Čemu se divíte, fotky na billboardy stahují všichni, říká Tvrdík

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor:

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ŘSD:  Nové kruhové objezdy v Žatci mohou pomoci houstnoucí dopravě

9:51 ŘSD: Nové kruhové objezdy v Žatci mohou pomoci houstnoucí dopravě

Rozvíjející se průmyslové zóny v okolí Žatce mají přímý vliv na zahušťování dopravy podél silnice I/…