Plzeňská „topka“ už chystá oslavy: Karel bude na Hradě

21.01.2013 21:12

Plzeňská TOP 09 a Starostové mají jasno – vítězem prezidentských voleb bude Karel Schwarzenberg, to je hotová věc. Proto na sobotu připravovaný „partajní“ ples v Měšťanské besedě v Plzni bude plně v režii oslav nového prezidenta „s modrou krví“.

Plzeňská „topka“ už chystá oslavy: Karel bude na Hradě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

I když v mailové pozvánce je uvedeno „Doufáme, že si budeme moci připít na našeho nového prezidenta Karla Schwarzenberga“, v samostatné pozvánce pak o nějaký řádek níže se šokovaný situace neznalý člověk dozví, že ples je na počest nově zvoleného prezidenta! V programu kromě slavnostního přípitku bude ohňová a barmanská show, přehlídka spodního prádla, cena vstupenky na sezení je 359 a na stání 159 korun. Podle programu vedení magistrátu města, které mají ParlamentniListy.cz k dispozici, nebude na slavnostním plese chybět ani plzeňský primátor Martin Baxa.

Plzeňské střední i vysoké školy jsou doslova poblázněny fenoménem  Schwarzenberg. Podle slov jednoho z příznivců TOP 09 : „…konečně půjdou k volbám, protože nevidí jinou alternativu.“ Mezi studenty se také proslýchá, že by zvolením Zemana vypukl další “komunistický puč“. Řada Schwarzenbergových fanynek už nyní plánuje, že pojede v sobotu do Prahy před ústředí TOP 09 a tam bude zbožně očekávat svého “idola Karla“, ať je mráz jakýkoliv.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vf

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Havel nám vyhověl. Ministr se zhroutil. Sověti nám řekli...” Generál Lorenc promluvil o roce 89

4:44 ,,Havel nám vyhověl. Ministr se zhroutil. Sověti nám řekli...” Generál Lorenc promluvil o roce 89

Generál, který byl u toho. Tak zní název knižního rozhovoru s Alojzem Lorencem, který měl v listopad…