Trápí vás rýma, chřipka či nachlazení? Pomoc je blíž, než si myslíte

03.02.2015 9:00

Společnost OMV se od 27. ledna 2015 stala partnerem projektu MEDIPOINT® a začala na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice nabízet základní volně prodejné léčivé přípravky.

Trápí vás rýma, chřipka či nachlazení? Pomoc je blíž, než si myslíte
Foto: archiv
Popisek: Medipoint
  • u S OMV a projektem MEDIPOINT® bude cestování ještě komfortnější

  • Na 50 vybraných čerpacích stanicích OMV jsou nyní v prodeji léčivé přípravky, které řidičům usnadní jízdu i v případě lehkých zdravotních obtíží 

Především teď v zimních měsících trápí řadu řidičů rýma, kašel, bolesti hlavy a další příznaky nachlazení. Rychlá pomoc ale není tak daleko. Není už potřeba ztrácet čas hledáním nejbližší lékárny, ani se trápit doma zapomenutými přípravky na alergii, únavu očí apod. To vše je od 27. ledna k dostání na vybraných čerpacích stanicích OMV. Mezi nabízené léčivé přípravky, s nimiž bude každá cesta mnohem příjemnější, patří například náplasti, dezinfekční prostředky, oční kapky, koňská mast, ale i některá analgetika (paralen, brufen či nurofen). „Ať už vás na cestách začne trápit ucpaný nos, alergie, rýma nebo bolest hlavy, nemusíte se již trápit s hledáním lékárny v neznámém prostředí a ověřováním její otevírací doby. Stačí jen dojet na čerpací stanici OMV, kde vám s výběrem toho správného přípravku poradí odborně vyškolený zaměstnanec,“ říká marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová.  

Pod značkou MEDIPOINT® přichází na český trh první skutečně funkční systém pro exkluzivní a řízený přímý prodej vybraných vyhrazených léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy mimo lékárenský segment. Jedná se o speciální kategorii léčivých přípravků, které se mohou prodávat bez lékařského předpisu i mimo lékárny.

 

  

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Redakce

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kubera? 100 cigaret, 15 kafí, whiskey, skoro nejedl! Teplice truchlí a vyprávějí. Ale došlo i na „Muslice“. Máme FOTO

12:11 Kubera? 100 cigaret, 15 kafí, whiskey, skoro nejedl! Teplice truchlí a vyprávějí. Ale došlo i na „Muslice“. Máme FOTO

REPORTÁŽ „Všem je to líto. Na druhou starnu se nelze divit, že to vzalo tak rychlý konec. Kouřil sto…