ČT vystrašila diváky Ruskem. A pustila jim hororové video se Zemanem

25. 1. 2016 7:34

Hororovou vložkou na druhém reprezentačním plese konaném na Pražském hradě ukázala ve svém pořadu 168 hodin Česká televize. Šlo o vystoupení hlavy státu Miloše Zemana s manželkou Ivanou.

 ČT vystrašila diváky Ruskem. A pustila jim hororové video se Zemanem
Foto: Hans Štembera
Popisek: 2. Reprezentační ples prezidenta České republiky ve Španělském sále Pražského hradu. Valčík si zatančil i sám prezident

„Každý ples, včetně toho prezidentského, potřebuje hororovou vložku. A já jsem se rozhodl, že se jí ujmu sám. Hororový valčík bude spočívat v tom, že po předtančení se moje žena doslova a do písmene stane oporou svého muže,“ uvedl prezident Zeman na plese.

Před svým vystoupením se následně posilnil cigaretou a poté již moderátor uvedl, že „hororová vložka“ je tu. Prezident na úvod tance políbil svou ženu na obě tváře a poté vratkým krokem zatančil valčík.

Pořad najdete ZDE

Propaganda! Američané to napraví

Americké tajné služby mají na pokyn Kongresu prošetřit, jestli Rusové nefinancují ve střední Evropě politické strany. A zda tu neovlivňují veřejné mínění. Česko je dokonce dle deníku The Telegraph bráno jako vstupní brána ruských agentů do schengenského prostoru. I o tom informoval pořad 168 hodin ve svém nedělním vysílání. 

Riziko podle pořadu připouští i naše bezpečnostní služba. „Je to hlavně dlouhodobě o propagandě a dezinformaci,“ uvedl bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář. Podezřelý je například počet zaměstnanců ruské ambasády. 

A mnoho českých politiků je prý v Rusku „využíváno“. „Naše hlava státu zpravidla opakuje to, co zaznívá z Kremlu,“ konstatoval na adresu prezidenta Miloše Zemana komentátor Alexandr Mitrofanov. Na druhém místě poté zmínil exprezidenta Václava Klause. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Urazil novinář Macháček Moniku Pajerovou? Zde je jeho verze, se sprostým pojmenováním to prý bylo jinak

16:32 Urazil novinář Macháček Moniku Pajerovou? Zde je jeho verze, se sprostým pojmenováním to prý bylo jinak

Novinář Jan Macháček, který na sebe nedávno strhl pozornost tím, že na půdě Českého rozhlasu údajně …