Vylákal ji tam pod záminkou pracovní cesty a podle svědectví ji bil, sexuálně napadal a vyhrožoval smrtí. Když se Schwarzenberg o případu dozvěděl, zalarmoval tamního velvyslance, který Lucii pomohl, píše MF Dnes.
O případu se ministr dozvěděl od přítele zadržované dívky. "Od své partnerky dostával textové zprávy na mobilní telefon, z nichž nabyl oprávněnou obavu o její zdraví. Takže jsem to začal okamžitě řešit. Vyrozuměli jsme pana velvyslance Rychtara, který se obratem ujal celé věci a dívce pomohl," řekl Schwarzenberg.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.




