A tyhle ksindlovské posránky si financujeme povinným výpalným. Wollner z ČT prý odmítl jít do televizního duelu se Štěpánkem a dostal pořádný výprask

26. 2. 2016 12:02

Poté, co šéfredaktor publicistiky České televize Marek Wollner označil v rozhovoru pro server Aktuálně.cz bývalého místopředsedu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Štěpánka a Petra Žantovského za akční frontu kremelské propagandy, kteří dle něj prohráli v televizní krizi před šestnácti lety a nyní prý cítí svou šanci, dochází k bouřlivým reakcím ze strany Štěpánka.

A tyhle ksindlovské posránky si financujeme povinným výpalným. Wollner z ČT prý odmítl jít do televizního duelu se Štěpánkem a dostal pořádný výprask
Foto: ČTÚ
Popisek: Petr Štěpánek

Ten nejprve Wollnera označil za tatjtrlíka, kterému kape na karbid (psali jsme ZDE), nyní se do něj opět opřel na svém facebookovém profilu. 

Štěpánek zde informuje své příznivce, že se mu ozval Alexandr Vojta, který stojí za nezávislým internetově-televizním projektem s názvem Debatní klub.

„Vybídl obě strany ke konfrontaci před televizními kamerami. Zatímco Žantovský i já jsme kývli, zbabělý Wollner svoji účast odmítl. Žádná reakce nepřišla ani od vedení České televize. Hm, zajímavé. A tyhle ksindlovské posránky si nedobrovolně financujeme povinným každoměsíčním výpalným,“ kritizuje Štěpánek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babišovi dávám po volbách maximálně dva roky. Klause do amnestie nutili... Mirek Topolánek promluvil

18:46 Babišovi dávám po volbách maximálně dva roky. Klause do amnestie nutili... Mirek Topolánek promluvil

Expremiér Mirek Topolánek poskytl rozhovor serveru Info.cz. Své řekl především k šéfovi hnutí ANO An…