Blok proti islámu vzkazuje vládě: Poslední výzva, braňte naše hranice. Jinak je půjdeme bránit sami

13. 9. 2015 19:58

Blok proti islámu Martina Konvičky ostře zareagoval na německé uzavření hranic s Rakouskem. Politici z tohoto uskupení se ale nevymezili proti Německu, jak by se možná na první pohled nabízelo, ale proti české vládě. Zaslali jí poslední varování.

Blok proti islámu vzkazuje vládě: Poslední výzva, braňte naše hranice. Jinak je půjdeme bránit sami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Konvička

Německá spolková vláda rozhodla o uzavření hranic s Rakouskem. Především z Mnichova totiž zaznívají hlasy, že je město pod obrovským tlakem a příliv imigrantů v řádu tisíců lidí denně, přestalo zvládat. Otázkou je, co teď bude dál. Martin Konvička a další lidé z Bloku proti islámu vyjadřují obavy, že se uprchlíci vydají do Německa přes Česko, protože naše vzájemná hranice prozatím uzavřena nebyla.

Jestliže se to změní, budou se uprchlíci hromadit u nás, a to možná po celá léta. Tak chmurně to vidí právě Konvička a spol. Důrazně proto apeluje na vládu, aby zařídila obranu našich vlastních hranic, jinak budou občané nuceni vzít tuto záležitost do vlastních rukou.

„Proto naposledy vyzýváme vládu: Okamžitě zavřete hranice!!! Braňte občany České republiky! Jinak nám nezbude nic jiného, než abychom začali bránit hranice sami. Naše demonstrace ukázaly, že občané nám věří a jsou připraveni nás v našich aktivitách podpořit. Věříme proto, že v případě Vaší nečinnosti se u hraničních přechodů z Rakouska sejde dostatek vlastenců, kterým není osud naší země lhostejný,“ stojí v prohlášení Bloku proti islámu.

Sluší se dodat, že česká vláda již posiluje policejní složky střežící naši jižní hranici, neboť v jednom z plánů počítala s tím, že na uzavření německých hranic může dojít.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Z Hradu zahřmělo na Českou televizi

11:45 Z Hradu zahřmělo na Českou televizi

Před novináře dnes předstoupil mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, aby se vyjádřil k aktuá…