Cože? Šichtařová se zděsila nad nápadem, jak zachránit svět. Docela síla. A zmínila černochy

17. 7. 2017 10:32

Ekonomka Markéta Šichtařová se pozastavila nad výsledky studie, kterou přinesl server iDnes.cz, ohledně změny klimatu. Studie totiž mimo jiné radí, aby lidé měli méně dětí a vynechali létání.

Cože? Šichtařová se zděsila nad nápadem, jak zachránit svět. Docela síla. A zmínila černochy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ekonomka Markéta Šichtařová

Studie vědců ze švédské univerzity v Lundu uvádí, že tím, že budete mít o jedno dítě méně, pomůžete planetě víc, než když budete třídit odpad či sušit prádlo na šňůře. Autoři studie totiž spočítali, kolik emisí oxidu uhličitého dítě a jeho potomci způsobí. Studie také radí, aby lidé vypustili ze svých jídelníčků maso, přestali létat a jezdit autem.

„Už to vidím, jak se kupříkladu Eritrejci v rámci boje proti změně klimatu rozhodnou nerozmnožovat se... Co to musí být za podivné lidi, kteří chtějí po ostatních, aby se vzdali svého biologického předprogramování, aby neplnili účel, pro který se narodili, tedy rozmnožování? A jo, to jsou Švédové,“ poznamenala Šichtařová, sama matka početné rodiny.

Původní text ZDE.

A neodpustila si i další rýpnutí. Švédsko je podle ní země, kde už svatby jsou přežitkem, dětí se rodí čím dál míň a úbytek obyvatelstva je nahrazován jen díky migraci. „A k nám tlačí Norské fondy, aby nás to naučili dělat taky tak,“ uzavřela ekonomka.

Celý příspěvek Markéty Šichtařové:

Jj, už to vidím, jak se kupříkladu Eritrejci v rámci boje proti změně klimatu rozhodnou nerozmnožovat se... Co to musí být za podivné lidi, kteří chtějí po ostatních, aby se vzdali svého biologického předprogramování, aby neplnili účel, pro který se narodili, tedy rozmnožování? A jo, to jsou Švédové. To je taková ta země, kde už svatby jsou přežitkem, děti se rodí čím dál míň, úbytek obyvatestva nahrazují jen díky imigraci a k nám tlačí Norské fondy, aby nás to naučili dělat taky tak.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 66 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Konkrétní česká média obětí propagandy a šiřiteli dezinformací? Další souvislosti k ohromující zprávě o Zemanovi a podpoře teroristů

18:53 Konkrétní česká média obětí propagandy a šiřiteli dezinformací? Další souvislosti k ohromující zprávě o Zemanovi a podpoře teroristů

ANALÝZA Českou mediální scénu nedávno rozvířila zpráva, podle které neochota amerického prezidenta D…