FOTO Divoká předvolební noc v Praze. Zaorálek s Babišem měli půl hodiny na přesun

19. 10. 2017 22:10

VÍME PRVNÍ Rychlá jízda noční Prahou a na jejím konci stejně rychlý přesun dlouhými chodbami Kongresového centra do sálu, kde už čekali Václav Moravec a další kandidáti. To dnes večer čekalo Lubomíra Zaorálka a Andreje Babiše, kteří se účastnili hned dvou závěrečných předvolebních debat. ParlamentníListy.cz publikují jako první exkluzivní fotografie z přesunu obou politiků.

FOTO Divoká předvolební noc v Praze. Zaorálek s Babišem měli půl hodiny na přesun
Foto: Reprofoto NOVA
Popisek: Lubomír Zaorálek, Andrej Babiš a poslední předvolební debata

Poslední předvolební večer byl dlouho předmětem čilých spekulací, jak vlastně bude probíhat. Andrej Babiš a po něm i Lubomír Zaorálek přislíbili účast v debatě dvou lídrů na TV Nova. Česká televize ale pořádala v Kongresovém centru velkou debatu deseti premiérských kandidátů největších stran.

Původně to vypadalo, že přinejmenším Andrej Babiš Českou televizi odmítne. Nakonec však byla jeho účast domluvena, což před oba lídry a jejich štáby položilo velký logistický úkol. Obě debaty dělilo pouze něco málo přes půl hodiny a oba se během toho času museli přesunout ze studia TV Nova na Barrandově na Vyšehrad, kde se v Kongresovém centru již chystali ostatní předsedové.

Foto: Hans Štembera

ParlamentníListy.cz vyfotografovaly oba představitele ve chvíli, kdy přijížděli ke Kongresovému centru. Lubomír Zaorálek v obleku s červenou kravatou vypadal unaveně.

Foto: Vít Hassan

 

Andrej Babiš se složkou papírů v ruce naopak vystoupil z vozu velmi energicky.

Foto: Vít Hassan

 

O půl desáté pak začala debata České televize. Andrej Babiš stanul vedle Miroslava Kalouska, Lubomír Zaorálek vedle Petra Fialy.

Foto: Hans Štembera

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Všem bylo trapně, jen Pajerová se dobře bavila. A s tou „pí*ou zas*anou“ to bylo zcela jinak, než šířila. Svědek promlouvá o skandálu ve studiu Českého rozhlasu

18:36 Všem bylo trapně, jen Pajerová se dobře bavila. A s tou „pí*ou zas*anou“ to bylo zcela jinak, než šířila. Svědek promlouvá o skandálu ve studiu Českého rozhlasu

O minulém víkendu se začala po webech šířit informace, že redaktor Lidových novin Jan Macháček vypěn…