Kalousek má veliký strach z ...

21. 10. 2013 14:06

Jak by vypadala případná vláda ČSSD a komunistů? První místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek má jasno: znárodňování a likvidace podnikatelského sektoru. Na Facebooku vyzývá voliče, aby tomu společně zabránili.

Kalousek má veliký strach z ...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exministr financí Miroslav Kalousek

„Je jasné, že neoliberální model se zcela vyčerpal a zkrachoval. Takže je potřeba obrátit se k jinému modelu, který bude ekonomiku stimulovat,“ uvedl v rozhovoru pro iHNed.cz předseda KSČM Vojtěch Filip.

„Dlouho se tady privatizovalo a ukázalo se, že privátní vlastníci vůbec nejsou lepší vlastníci než stát. Naopak se někdy nechovají jako podnikatelé, ale jako podnikavci,“ dodal.

ParlamentníListy.cz pro vás vyfotily ty nejzajímavější poškozené i nepoškozené plakáty politických stran:

Fotogalerie: - Volební plakáty předčasných voleb

Volební plakát SPOZ
Poničený volební plakát Hlavu vzhůru
Potrhaný volební plakát SPOZ
Škrtlý Babiš na předvolebním plakátu hnutí ANO
Předvolební kampaň KSČM
Billboard Strany Zelených

Toho se však děsí bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. „Pokud vezmu hesla sociálních demokratů o dobře fungujícím státu a silné vládě a slova předsedy KSČM Vojtěcha Filipa z rozhovoru pro server iHNed.cz o vnucené konkurenci veřejných podniků vůči privátním, vychází mi z toho rovnice: Silný stát znamená znárodňování, centrálně plánovanou ekonomiku a postupnou likvidaci podnikatelského sektoru,“ píše na sociální síti.

„Pojďme tomu společně zabránit,“ dodává výzvu k voličům TOP 09, kde je prvním místopředsedou a lídrem ve Středočeském kraji.

Co přesně napsal na Facebook Miroslav Kalousek:

Pokud vezmu hesla sociálních demokratů o dobře fungujícím státu a silné vládě a slova předsedy KSČM Vojtěcha Filipa z rozhovoru pro server iHNed.cz o vnucené konkurenci veřejných podniků vůči privátním, vychází mi z toho rovnice: Silný stát znamená znárodňování, centrálně plánovanou ekonomiku a postupnou likvidaci podnikatelského sektoru. Pojďme tomu společně zabránit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura na tiskovce seřval redaktorku ČT: Vy se ptáte na dezinformace, přitom ČT je jedním z nejvíce dezinformačních médií v zemi! To stačí

11:11 Okamura na tiskovce seřval redaktorku ČT: Vy se ptáte na dezinformace, přitom ČT je jedním z nejvíce dezinformačních médií v zemi! To stačí

Šéf SPD Tomio Okamura předstoupil před novináře, aby představil svého stranického kolegu a nominanta…