Každého jednoho z vás sledujeme, varoval Fico muslimy na Slovensku

15. 11. 2015 18:57

Slovenský premiér Robert Fico považuje bezpečnost občanů za tak zásadní, že je sledován každý muslim, který se toho času zdržuje v zemi pod Tatrami, legální občany nevyjímaje. Podle informací partnerského webu ParlamentnéListy.sk tajné služby pracují na plné obrátky.

Každého jednoho z vás sledujeme, varoval Fico muslimy na Slovensku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér SR Robert Fico

Bezpečnostní složky podle Fica v současnosti monitorují „každého jednoho muslima, který se nachází na území Slovenské republiky, přičemž ve většině případů jde o legální obyvatele země,“ píše server s odkazem na vystoupení premiéra v televizi TA3. Trval také na tom, že rozhodnutí nepřijmout mechanismus povinných kvót bylo správné a správné je kvóty zpochybnit soudní cestou.

Každá země by si podle slovenského premiéra měla mít právo vybrat si, koho vpustí na své území. Vnímá sice i humanitární rozměr celé krize, jenže upřednostňuje bezpečnost vlastních lidí před bezpečností migrantů. Ten, kdo toto nemá na zřeteli, riskuje, že se v jeho zemi chystá výbušný koktejl, který ještě mohou přiživit jak levicoví, tak pravicoví radikálové. Povinností vlády je postupovat racionálně.  

Slovensko prý musí důkladně střežit i hranici s Ukrajinou, neboť neustávají pokusy o pašování všemožného zboží mezi oběma zeměmi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Budete vzteky lapat po dechu. Každý den jsme volali do kanceláře politika, který z městské firmy bere stovky tisíc. Vážně myslíte, že tam byl a makal?

14:45 Budete vzteky lapat po dechu. Každý den jsme volali do kanceláře politika, který z městské firmy bere stovky tisíc. Vážně myslíte, že tam byl a makal?

Bez práce nejsou koláče. Toto letité přísloví platí pro všechny, chtělo by se říci. Snad jen občas n…