Klimpl (ODS): Méně slov, více práce

23. 5. 2011 5:26

Nedávno se v místním tisku objevil článek Jindřicha Taubera.

Klimpl (ODS): Méně slov, více práce

Náměstek primátorky v něm popisuje, jak se nové vedení radnice zakouslo do naléhavých úkolů, a proto není schopno včas vytvořit své programové prohlášení, naprosto základní dokument, který určuje, jakým směrem se město po následující čtyři roky bude ubírat.

Dokument se asi nerodí jednoduše, byť byl předkládán předsedy všech koaličních klubů, byl dvakrát stažen z jednání rady města... Ono totiž dát do kupy naprosto různorodé cíle koaličního slepence je velmi obtížné. Stále tedy nemáme to, co potřebuje koalice i opozice na pardubické radnici, ale hlavně občané města, aby věděli, kam bude město směrovat. A ani s těmi neustále zmiňovanými i kostlivci to nebude tak horké. Projekt rekonstrukce plaveckého areálu dalo současné vedení města posoudit a podle odborných posudků předložených na březnovém jednání zastupitelstvu města odpovídá projekt po ekonomické i technické stránce všem standardům v dané době a čase.

Téměř bezproblémová rekonstrukce plaveckého areálu připravená minulým vedením radnice je snad jedinou úspěšnou akcí nového vedení města. To se rozhodně nedá říci o rekonstrukci Tyršových sadů, o zajištění dostatku míst pro pardubické děti v mateřských školách v novém školním roce. Za úspěšnou nelze považovat ani spolupráci s Pardubickým krajem v oblasti středního školství a nic zřejmě nebude ani z dlouho plánované rekonstrukce stadionu pro stále úspěšnější pardubický fotbal. Takže, pane náměstku - méně slov a více práce, zatím toho za vámi moc vidět není.

Vyšlo v Pardubickým deníku

Petr Klimpl, předseda klubu ODS, Zastupitelstva města Pardubic

Více:
Klimpl (ODS): Mají Pardubice koncepci?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ODS

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VÝSLEDKY VOLEB DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR 2017

18:00 VÝSLEDKY VOLEB DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR 2017

Od páteční 14. hodiny jsme rozhodovali o novém složení Poslanecké sněmovny ČR, v níž usednou dvě sto…