Vích (SPD): Jsme jediná strana ve sněmovně, která občany a republiku nezradila

2. 9. 2016 14:05

Koalice do krajských a senátních voleb v Libereckém kraji hnutí Svoboda a přímá demokracie -Tomio Okamura (SPD) Strany Práv Občanů (SPO), jejímž čestným předsedou je prezident Miloš Zeman, zahájila horkou část kampaně.

Vích (SPD): Jsme jediná strana ve sněmovně, která občany a republiku nezradila
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Kandidát na hejtmana SPO a SPD v Libereckém kraji Radovan Vích (SPD)

Často dostáváme dotazy, proč se dalo hnutí SPD a strana SPO dohromady. Je to proto, že máme velmi podobné stranické programy a programové priority.
Prosazujeme radikální změnu politického systému, chceme přímou demokracii, referendum a odvolatelnost politiků a požadujeme jejich hmotnou a trestní odpovědnost. Požadujeme vypsání referenda o vystoupení z EU.Nechceme být provincií EU, chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku – naši vlast. 
Chceme mít kraj bezpečnější, a proto nechceme na území našeho kraje budovat žádná azylová a detenční zařízení a mešity pro ilegální imigranty.

SPD je jediná strana ve sněmovně,  která  občany a republiku nezradila a je od počátku tvrdě proti islamizaci Evropy a naší země.  Prosazujeme zákaz přijímání nelegálních migrantů na celém území republiky a propagaci islámu. 

Připravili a podali jsme také zákon o  přímé volbě a odvolatelnosti starostů a hejtmanů. Navrhujeme zestátnit exekutory a také Českou televizi a chceme zrušit poplatky za televizi a platit ji přímo z rozpočtu.  

Prosadíme absolutní zákaz přijímat na území Libereckého kraje muslimské migranty. Musíme snížit zadlužení kraje  - to znamená audit všech výdajů kraje a následné úspory tam kde jsou výdaje zbytečné. Peníze občanů budeme dávat skutečně jen na užitečné a nezbytné věci. A těch je víc než dost. Budeme prosazovat navrácení vodovodů a kanalizací do majetku kraje a obcí a to s finanční podporou kraje - cílem je aby lidé platili za vodu a kanalizaci co nejméně a zisky aby neodtékaly do zahraničí.  

Liberecký kraj je nejlesnatějším krajem v rámci České republiky. Jizerské hory vytvářejí obrovský potenciál pro rozvoj turistiky, zejména ve Frýdlantském výběžku. Máme obrovský stále nevyužitý potenciál stát se cílem turistů z celé Evropy. V praxi to znamená vybudování infrastruktury  -  tedy center služeb pro turisty a hygienického zázemí pro pěší, cyklisty a handicapované turisty podél tras a masivní a efektivní propagace našeho kraje v celé Evropě. 

Z profilu politika na PL.cz.

Ing. Radovan Vích

  • SPD
  • Předseda Regionálního klubu SPD Libereckého kraje
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TOP 09: Plzeňský neonatolog Jiří Dort se rozhodl stát členem strany

6:38 TOP 09: Plzeňský neonatolog Jiří Dort se rozhodl stát členem strany

Plzeňský neonatolog a krajský zastupitel Jiří Dort se rozhodl vstoupit do TOP 09.