Leo Luzar

  • KSČM
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

Dotaz

11. 5. 2016 11:20:56 - Nohavica

Proč se EU nestará o chudé Evropany?? Nikdy jí to nezajímalo a teď nám vnucují nepráceschopné migranty?

Dobrý den, mám dotaz, jak Německu pomůžou práceneschopní migranti, kteří zabíjejí již za bílého dne pracující Němce...Ta situace není jen v Německu, ale ve všech zemí s tzv. multikulturním obohacením....

Babička měla pořekadlo:"Kdo nepracuje, ať nejí a zhyne..." EU dělá migrantům veškeré pobídky, jako by je sem nejen zvala, ale dokonce lákala na tučné benefity...Co udělala, aby migranty nelákala?? Po dobu 10 let vůbec nic....zřejmě vedení EU to nechce a dál jim činí pobídky a ještě je sem Frontexem přepravuje..., že?

Odpověď

13. 5. 2016 20:37:22 - Leo Luzar
Děkuji za dotaz. Je to vlastně docela prosté. Milion migrantů potřebuje pravidelně jist,pít, šatit se, kupují nejnutnější věci základní potřeby...to vše navíc jaksi nad plán takže stoupá domácí spotřeba a ekonomika jde nahoru. Platí to stát z "natištěných" bankovek nepodložených reálnou ekonomikou a prací. Kdyby to dělal stát v normální situaci znamenalo by to devalvaci jeho měny, ale je přece krize a na ztráty se nehleď. Zaplatí to nakonec všechny státy nějak kooperující na euru nebo většinově obchodující s eurozónou. Vydělá jen Německo, které se začne postupně zbavovat nepotřebných migrantu ,ale domácí zisk zůstane. Je to silně zjednodušené, ale na lidské bídě se dá docela dobře vydělat. Co udělali Bulhaři...berou dobrovolně tisíce migrantu spolu s tučnou dotací z EU a myslíte, že je budou násilím držet na území Bulharska, sotva je zaevidují a dostanou na ně peníze pustí je volně a oni "sami" zamíří dále na západ. Když je tam náhodou chytí a vrátí do Bulharska, co s nimi udělají.?..no nic, nemají na nic nárok protože porušili předpisy ale neinternují je a volně je pustí na své území, jsou přece civilizovaná země. Poučení se zkušeností jak na to, půjdou opět na západ... Takový Turecký model...perpetum mobile.