Počůrával se a šel do Senátu. Novinář vidí budoucnost Okamury

29.10.2012 13:54

Redaktor Reflexu Petr Holec lituje, že si už před rokem nevsadil na to, že Tomio Okamura bude kandidovat na prezidenta. Česko- japonský podnikatel si podle něj v senátních volbách ověřil, že lhát zoufalým lidem je ta nejsnazší cesta k politickému úspěchu, a tak se svým „kouzelným kloboukem plným nesmyslů“ vyrazil za prezidentstvím.

Počůrával se a šel do Senátu. Novinář vidí budoucnost Okamury
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

„Jeden z největších hradů na světě už ve funkci nejvyššího správce země zažil lunatiky včetně alkoholiků a syfilitiků, v případě Okamury ale možná nebude stačit. V Tokiu narozený Titán bude muset část svého ega, sebevědomí i myšlenek ubytovat v památníku na Vítkově,“ píše Holec o novopečeném zájemci o Pražský Hrad.

Čím déle prý Okamuru sleduje, tím větší strach z jeho politického působení dostává. Z Okamurových dvou knih totiž prý vyplývá, že své pitomosti myslí zcela vážně. Jsme prý nejlepší národ na světě, protože máme svíčkovou a syrečky, ale zároveň žijeme ve strašné, zničené zemi. A pak nám zase poradí „Radujme se ze své země.“

Svou knihu „Umění vládnout“ prý podnikatel konzultoval s mnoha lidmi, z nichž však nikoho nejmenuje. Holec se tomu nediví. „Rovná se to reputační sebevraždě,“ soudí.

Podle něj však proti hororu s Okamurou existuje obrana- Okamura. I v politice totiž platí, že čím raketovější je vzlet, tím prudší následuje pád. „Takže věřím, že už zakrátko budeme i o Okamurovi mluvit jako o chlapci z děcáku, co se kdysi počůrával, pak se z toho vypsal a stal se senátorem a od té doby o něm nikdo neví,“ uzavírá komentátor Reflexu.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…