ŘLP ČR, s. p. začal používat nové logo

4. 1. 2016 21:26

Státní podnik Řízení letového provozu České republiky začal dnešním dnem oficiálně používat nové logo a grafický styl.

ŘLP ČR, s. p. začal používat nové logo
Foto: ŘLP ČR
Popisek: ŘLP ČR

Po téměř třiceti letech tak dochází k dynamické změně a významnému posílení vnitřní i vnější identifikace podniku, jako moderního a konkurenceschopného evropského poskytovatele služeb řízení letového provozu.  Rozhodnutí o vytvoření a zavedení nového loga má své důvody a reflexi ve změnách, kterými podnik prošel a které ho v budoucnosti, zejména v oblasti liberalizace služeb řízení letového provozu, čekají.

Základní vizí je umožnit užší a širší vnímaní nového loga. Tvar loga v užším kontextu lze prezentovat jako tvar radarové obrazovky řídícího letového provozu, na které lze vnímat jednotlivé sektory uspořádání vzdušného prostoru s barevným odlišením těchto sektorů. Širší interpretace zase umožňuje vidět křížení letových tratí v českém vzdušném prostoru a jejich následné propojení do vzdušných prostorů okolních států, jako symbolu evropské integrace a unifikace systému služeb řízení letového provozu.

„Zavedení nového loga můžeme využít jako příležitost zvyšovat kvalitu našich služeb a stejně tak i posilovat každodenní komunikaci se zákazníky, státní správou nebo jinými partnery. V konečném výsledku nám může nové logo pomoci modernizovat i celou firemní kulturu. Naší dlouhodobě největší devizou, na které stojí úspěch našeho podniku, je profesionalita našich zaměstnanců a hrdost na společnost, pro kterou pracují. Tato hrdost se projevuje i v symbolech, kterými se náš podnik čitelně a nezaměnitelně identifikuje v domácím i zahraničním prostředí. Moderní a dynamické pojetí nového loga, jeho příběhu a také jeho samostatný grafický potenciál, to vše je zárukou úspěšného přijetí nového loga zaměstnanci podniku, našimi obchodními partnery, tak i širokou veřejností“, uvedl v této souvislosti generální ředitel ŘLP ČR, s.p. Ing. Jan Klas.

Technické specifikace a principy použití nového loga jsou k dispozici ke stažení na: http://www.rlp.cz/spolecnost/tisk/Stranky/logo.aspx

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MZV: Možnost volit při volbě prezidenta České republiky v roce 2018 v zahraničí

13:03 MZV: Možnost volit při volbě prezidenta České republiky v roce 2018 v zahraničí

Jestliže se bude fyzická osoba v době volby prezidenta České republiky v roce 2018 zdržovat v zahra…