Regionalnitelevize.cz a CZECH TOP 100 podepsaly memorandum o spolupráci

09.06.2016 14:14

Memorandum o spolupráci podepsali včera zástupci sdružení CZECH TOP 100 a regionálnítelevize.cz. Cílem obou partnerů je podpořit regionální průmysl a jeho představitele. I proto se organizace společně zaměří na profilaci a zvýšení zájmu o ty projekty, které tomuto cíli napomáhají. Takovým projektem je kupříkladu Mapa úspěchu, která prostřednictvím silných příběhů poukazuje na úspěchy českých podnikatelů v polistopadovém období.

Regionalnitelevize.cz a CZECH TOP 100 podepsaly memorandum o spolupráci
Foto: red
Popisek: Regionálnítelevize.cz

"Tyto společnosti v mnoha případech působí v regionech, i proto je pro nás partnerství s regionálnítelevizí.cz krokem logickým a velmi vítaným," vysvětluje viceprezident CZECH TOP 100 Aleš Pospíšil.

Regionalnitelevize.cz poskytne projektu a jeho prezentaci ve svém vysílání nezanedbatelný prostor, stejně tak je i mediálním partnerem regionálních setkání CZECH TOP 100, na nichž se setkávají významné osobnosti politického a obchodního života daných regionů.

"Pozitivnímu zpravodajství a zajímavostem z českých regionů se věnujeme již 4 roky, jsme partnerem řady významných projektů podporujících regionální průmysl, partnerství akcí CZECH TOP 100 včetně projektu Mapa úspěchu je tak nasnadě," uvedla Eva Stejskalová, ředitelka regionalnitelevize.cz

Projekt Mapa úspěchu  realizuje sdružení CZECH TOP 100 od roku 2014 a od té doby již zmapovalo na sedm desítek unikátních příběhů českých firem. Záštitu nad Mapou úspěchu převzali prezident České republiky Miloš Zeman a ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Výstupy projektu jsou prezentovány v České televizi, v regionálních Denících a nově i v regionálnítelevizi.cz. Vydavatelství Mladá fronta chystá již druhou knihu Mapa úspěchu s portréty společností, které jsou zdrojem inspirace.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Žádost o důchod s detektivní zápletkou - šetření až do složek StB

16:46 Ombudsman: Žádost o důchod s detektivní zápletkou - šetření až do složek StB

Šetření v případě českého seniora žijícího v USA se změnilo v pátrání po důkazech, které by České sp…