Vaše ZP 211 vyhodnocena řediteli nemocnic jako nejlepší

6. 7. 2015 12:07

Za nejlepší ze sedmi zdravotních pojišťoven v ČR pro rok 2015 vybrali ředitelé nemocnic v celostátním průzkumu největší zaměstnaneckou Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra (ZP 211) a regionální ZP Škoda, které se dělí o první a druhé místo.

Vaše ZP 211 vyhodnocena řediteli nemocnic jako nejlepší
Foto: ZP MV ČR
Popisek: ZP MV ČR

ZP 211 to ve čtvrtek sdělil ředitel neziskové organizace HealthCare Institut (HCI) Daniel Vavřina, která vypracování průzkumu zadala agentuře Ipsos. Ředitelé 64 nemocnic s akutními lůžky z celé ČR v průběhu dubna a května posuzovali 15 kritérií. Nejlépe pozitivně byly vnímány úroveň elektronické komunikace, dodržování vzájemných (nesmluvních) dohod a otevřenost ve vzájemné komunikaci. „Pojišťovny na prvním a druhém místě měly nejčastější nejvyšší průměrné hodnocení v jednotlivých kritériích a zároveň dosáhly nejlepší průměrné celkové známky – obě shodně 2,13,“ konstatoval Daniel Vavřina.

ZP 211 byla řediteli nemocnic oceňována rovněž za celkovou úroveň spolupráce, tedy za to, že je pro nemocnice profesionálním partnerem, dále za ochotu poskytovat data, přehledy a vysvětlení nad rámec povinností stanovených úhradovou vyhláškou či za vstřícnost a ochotu při nasmlouvání nových výkonů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krajská zdravotní má další republikové prvenství

19:05 Krajská zdravotní má další republikové prvenství

Operativa s robotickou asistencí v Krajské zdravotní si připsala další republikové prvenství - jedno…