Do ulic Berlína vyšly tři tisíce odpůrců migrace

12. 3. 2016 21:07

Zatímco úřady očekávaly nejvýše několik stovek účastníků, nakonec se v Berlíně na pravicovém shromáždění proti migrační politice vlády podle odhadu policie sešlo téměř 3000 lidí. Informoval o tom server Aktuálně.cz s tím, že protiakce se zúčastnila asi tisícovka lidí.

 Do ulic Berlína vyšly tři tisíce odpůrců migrace
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

Ke střetům s policií došlo, když se asi 200 lidí pokusilo trasu pochodu extremistů zablokovat. O žádných zraněných ani zadržených média neinformovala.

Celý text je ZDE

Mezi účastníky byli neonacisté, chuligáni, stoupenci extrémně pravicového hnutí „říšští občané“ a rockeři, napsala německá agentura DPA. Přítomní mávali nad hlavami braniborskými a saskými vlajkami a také bílo-modro-červenými prapory v ruských národních barvách.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Umučený Jan Hus, inkviziční teror, panáčkování pod monstrancí. Klerikálové, už Masaryk s vámi bojoval. Pádná odpověď ministru Hermanovi za sněmovní útok na komunisty

19:47 Umučený Jan Hus, inkviziční teror, panáčkování pod monstrancí. Klerikálové, už Masaryk s vámi bojoval. Pádná odpověď ministru Hermanovi za sněmovní útok na komunisty

Verbální přestřelka mezi ministrem kultury Danielem Hermanem (KDU-ČSL) a zástupci české komunistické…