Erik Best opět šťouchnul do Sobotky kvůli uniklým mailům. A nejen do něj

12. 1. 2016 11:42

Nad slovy politického analytika Lukáše Jelínka se pozastavuje novinář amerického původu Erik Best na svém webu FSfinalword.cz.

Erik Best opět šťouchnul do Sobotky kvůli uniklým mailům. A nejen do něj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Best

Jelínek totiž v dnešním deníku Právo napsal, že hackerský útok proti premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) vypadá jako nesmělý pokus o státní převrat. „Konzultuje politický analytik Lukáš Jelínek své články pro Právo s PR agenturou Bison & Rose? Nebo se u ní jenom inspiruje?“ ptá se Best a jde podle něj o legitimní otázky. 

Přesně takovou rétoriku, jakou dnes použil Jelínek, podle Besta s oblibou používá Bison & Rose na obhajobu svých klientů.

Původní text ZDE.

„Byl to Bohuslav Sobotka, kdo pod vlivem této agentury jako první mluvil o ‚puči se vším všudy‘ poté, co se skupina politiků ČSSD v říjnu 2013 spikla s Milošem Zemanem, aby se ho zbavili. Posléze ředitel České televize Petr Dvořák, taktéž klient Bison & Rose, ostře zkritizoval nespokojené redaktory a nazval jejich petici ‚pučem‘. Jelínek teď použil obdobný výraz jen pár dní po tom, co ukradené e-maily naznačily, že má k mocenské struktuře ČSSD mnohem blíže, než se oficiálně přiznává. Pokud tedy skutečně probíhá ‚plíživý převrat‘, on je jedním z těch, kterým zvoní hrana,“ zkonstatoval Best.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane redaktore, teď jste řekl prázdnou floskuli. Prezident Zeman opět po letech rozebral rozhlasáka, kterého kdysi složil anglickým slovíčkem

18:02 Pane redaktore, teď jste řekl prázdnou floskuli. Prezident Zeman opět po letech rozebral rozhlasáka, kterého kdysi složil anglickým slovíčkem

Exkluzivním hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl po dlouhé době prezident Miloš Ze…