Jste pakáž, soptí komentátor Marjanovič proti těm, co chtějí protestovat proti konvoji USA

23. 3. 2015 8:21

Komentátor Teodor Marjanovič se na názorové straně MF Dnes zhusta vymezil proti všem, kteří chtějí jít do ulic demonstrovat proti průjezdu amerických vojenských vozidel přes území České republiky. Pro tuto skupinu obyvatel by se prý dala použít ruská zkratka pro někdejší Sovětský svaz – CCCP: Celkově Cáklá Cizorodá Pakáž.

Jste pakáž, soptí komentátor Marjanovič proti těm, co chtějí protestovat proti konvoji USA
Foto: thinkstockphotos.com
Popisek: Vojenská vozidla, ilustrační foto

„Jestli by se někdo měl dnes stydět, je to proputinovská aktivistická parta, která si v těchto dnech dodává kuráž v těch nejzatuchlejších debatních končinách internetu, aby za pár dní mohla s transparenty v rukou vyrazit k rychlostním silnicím dělat Česku ostudu. Nazývejme je přesně podle dobře známé, starším generacím dodnes husí kůži vyvolávající zkratky CCCP: Celkově Cáklá Cizorodá Pakáž,“ píše Marjanovič.

Kremelskému vládci Vladimiru musí dle komentátora MF Dnes při pohledu na naši část světa přímo cukat koutky. Původně se prý spíše mohl obávat, že agrese vůči Ukrajině zdejší společnost semkne v protiruské obavě, aby se nějakým způsobem neopakoval rok 1968.

Ale čím je jeho postup vůči Ukrajině drsnější, a dokonce z jeho strany přiznanější, tím dle Marjanoviče paradoxně sílí i v takovém Česku hlasy těch, kteří jsou takřka putinovější, než je on sám. „Jsou ochotni donekonečna vydávat střet na Ukrajině za občanskou válku či za legitimní výraz společenské nespokojenosti. Ale čtyřdenní průjezd amerických vozidel budou označovat za okupaci,“ je pohoršen komentátor MF Dnes.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

21:58 Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

V pondělním pořadu Pražská kavárna přivítal moderátor a mediální analytik Petr Žantovský tiskového m…