Konvičkovu hnutí prý zablokovali Facebook. Dobře vám tak, píči, jásá protistrana

11. 1. 2016 21:09

Uskupení Islám v ČR nechceme Martina Konvičky se bouří. Facebook zablokoval stránku zmíněného hnutí a jeho budovatelé si kladou otázku, zda nejde o nepřijatelnou cenzuru pravdy o uprchlické krizi. Vždyť hnutí mělo přes 160 tisíc příznivců na sociální síti.

Konvičkovu hnutí prý zablokovali Facebook. Dobře vám tak, píči, jásá protistrana
Foto: Jiří Hroník
Popisek: Petice proti uprchlickým kvótám

„Po odstranění německé facebookové stránky obsahující výpovědi přímých svědků a obětí silvestrovského sexuálního teroru, která měla 148 000 členů, je to další větší pokus o omezení svobody slova a znemožnění volného šíření informací v EU. S představiteli FB vedeme jednání a doufáme, že vše skončí návratem k původnímu stavu stejně jako při předchozím takovém pokusu před několika lety,“ stojí v prohlášení iniciativy.

Celé prohlášení zde.

"Pokud se někdo domnívá, že rušením diskusních platforem umlčí hlasy občanského protestu, hluboce se mýlí. Za svobodu slova je dnes stejně jako před pětadvaceti lety nutno bojovat," uvedl Petr Hampl, místopředseda Bloku proti islámu. Předseda Martin Konvička připomněl, že to není poprvé, kdy byl Facebook bloku zrušen.

Facebookové stránky sledovalo na 163 tisíc lidí. Odpůrci uprchlíků tvoří podle představitelů iniciativy většinu národa a tato většina se nesmí nechat zastrašit. A to ani ostrými útoky „vítačů“. Že k nim dochází ze strany příznivců uprchlíků, má doložit i jeden post, v němž pan Martin Binder vyjádřil, co si o zablokování FB stránky myslí. „Dobře vám tak, vy píči zkurvený,“ měl napsat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jaroslav Bašta před Vánoci varuje: Bude hůř. Když jsme inkvizitorské neziskovky nezastavili doteď, začnou se roztahovat ještě více. Bude ještě více nepřátel, dezinformátorů, agentů Kremlu...

6:24 Jaroslav Bašta před Vánoci varuje: Bude hůř. Když jsme inkvizitorské neziskovky nezastavili doteď, začnou se roztahovat ještě více. Bude ještě více nepřátel, dezinformátorů, agentů Kremlu...

V závěru roku lidé často bilancují a rozmýšlejí, co nás čeká v roce příštím. Někdejší diplomat v Rus…