Tohle už není migrační vlna, ale válka. Kam se hrabe Putin, zaznělo od českého novináře

30. 10. 2015 13:01

Jiří X. Doležal na stránkách týdeníku Reflex ohlásil, že již začala třetí světová válka. A uprchlíci jdoucí do Evropy jsou jejími neozbrojenými vojsky. A hlavně už začala dávno, jen jsme si toho nikdo nevšiml. Migrace má zkrátka s válkou mnoho společného.

Tohle už není migrační vlna, ale válka. Kam se hrabe Putin, zaznělo od českého novináře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal

„Migrační tsunami, která se žene do Evropy a podle prognóz ji rozvrátí, je tou dlouho očekávanou válkou chudého Jihu proti bohatému Severu,“ píše Doležal, který vysvětluje, že každá další válka probíhá jinými prostředky, tudíž nám vlastně ani nedojde, že už v ní jsme.

„Tou válkou je vlna nenásilné masové imigrace neozbrojených civilistů do Evropy, plíživá anexe našeho území s cílem anektovat i naše sociální systémy a naše pracovní místa,“ uvádí Doležal a dodává, že je zcela oprávněné „vlnu“ muslimských uprchlíků označovat slovem válka.

Své tvrzení podkládá tím, že „válečné kroky“ podniká i Evropa, která se postupně celá opevňuje. „Maďarsko zadrátovalo hranice,“ píše Doležal a připomíná, že další státy jej následovaly, či teprve budou. „Naši muži ve zbrani – zatím policisté – jsou v Maďarsku na zahraniční misi, se zbraněmi hlídají před uprchlíky schengenskou hranici.“

„To, co prožíváme, proto není žádná migrační vlna, ale válka, hybridní anexe našeho území a našeho bohatství,“ tvrdí Doležal a myslí si, že nás „útočník“ porazí naším vlastním soucitem. „Kam se hrabe Vladimir Putin se svými zelenými mužíčky na Krymu nebo svými výsadkáři na dovolené v Donbasu.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 30 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Velmi zajímavé věci o Hillary Clintonové. Tato dáma by vážně neměla být prezidentkou

19:36 Velmi zajímavé věci o Hillary Clintonové. Tato dáma by vážně neměla být prezidentkou

Spisovatel Ota Ulč na webu Neviditelný pes vysvětloval, proč by se Hillary Clintonová rozhodně neměl…