Trenér Růžička se dočkal zastání. Od koho?

11. 6. 2015 10:27

Ředitel hokejového klubu Piráti Chomutov Jaroslav Veverka v dnešním vysílání Rádia Impuls uvedl, že bude podáno trestní oznámení kvůli pomluvám okolo kauzy Vladimíra Růžičky. Podle jeho slov je případ vykonstruovaný zhrzenými rodiči, jejichž děti se nedostaly do prestižního týmu. Podle Veverky kauza chomutovské Piráty poškodila.

Trenér Růžička se dočkal zastání. Od koho?
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Vladimír Růžička, český hokejový trenér a bývalý hokejový útočník

„Budeme činit všechny právní kroky pro to, abychom své jméno očistili. V současné době naši právníci připravují trestní oznámení na pana Ptáčníka, který nás obvinil, že jeho syn nemohl hrát u nás v A týmu, protože někomu nezaplatil,“ uvedl Veverka ve vysílání Impulsu s tím, že tato obvinění zásadním způsobem odmítají.

„U nás v Chomutově proto, aby se hráč dostal do áčka, rozhoduje obrovská škála lidí, tak, aby právě nedošlo k žádné diskriminaci,“ zkonstatoval.

Vladimír Růžička, který se vzdal postu reprezentačního trenéra, prozatím nebude podle Veverky ani odvolán z pozice trenéra vedení Pirátů Chomutov. Klub veškerá obvinění ohledně údajné Růžičkovy korupce odmítá s tím, že nejsou podložená. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V ČT se mělo debatovat o kvalitě života. Nakonec se moderátor Železný dojímal nad lidskými právy a vyprávěl vtip o sovětském dirigentovi

22:40 V ČT se mělo debatovat o kvalitě života. Nakonec se moderátor Železný dojímal nad lidskými právy a vyprávěl vtip o sovětském dirigentovi

Moderátor ČT Jakub Železný přivítal ve středu před kamerami desítku politiků. Dorazili např. Mirosla…