VIDEO Hovado, podám si tě. Táhni zpátky do Sýrie. Tato scénka nepotěší fanoušky Miloše Zemana

25. 1. 2016 8:45

Skladatel a hudebník Marcel Černý vystupující pod pseudonymem Quido MC vstoupil do povědomí veřejnosti satirickými video vzkazy adresovanými zejména prezidentu Miloši Zemanovi. Nově spustil také projekt Integrační okénko, kde se hranými scénkami neméně satiricky vyjadřuje k uprchlické krizi.

VIDEO Hovado, podám si tě. Táhni zpátky do Sýrie. Tato scénka nepotěší fanoušky Miloše Zemana
Foto: Archiv
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

„Česká veřejnoprávní televize uvádí veřejnoprávní pořad Integrační okénko,“ spatří divák jako první, když si pustí na Youtube video, které nahrál Quido MC.

Hudebník v pořadu reaguje na silvestrovské útoky na ženy v německém Kolíně nad Rýnem, kterých se měli dopustit muži afrického či blízkovýchodního vzhledu. Sám skladatel se vtělil do profesionálního zemanovce Quida Bílého, proti němuž usedl „snědý“ přistěhovalec z Kolína. „To si ho pěkně podám, to bude jedno z těch hovad,“ avizuje Quido Bílý hned zkraje.

Následující dialog se nese v duchu poselství prezidenta Zemana – uprchlíci se nedokáží začlenit do naší společnosti. Přistěhovalec z Kolína takřka nerozumí ani nehovoří česky a tak pořádně nechápe, co mu Quido Bílý říká. „Jste si to pěkně užili na silvestra, co kamaráde? Když se ti české holky nelíbí, táhni zpátky do Sýrie. Hlavně, že se ti líbily na silvestra, co?“ dává Quido přistěhovalci sodu.

Na závěr konstatuje: „No nezabili byste ho? Pan prezident říkal, že tihle lidi se nedají zapojit, že jsou prostě neintegrovatelní.“

Následující díl slibuje ještě pikantnější scénu. Quido MC nabídne fiktivní rozhovor mezi herečkou Veronikou Žilkovou a teologem Tomášem Halíkem na téma sexualita běženců. O té Veronika Žilková nedávno pohovořila i pro ParlamentníListy.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Srp nám vyprávěl na kameru, jak Bohuslav Sobotka naletěl duševně nemocnému člověku, který mu radil. A několik překvapivých informací o Listopadu´89

19:44 Karel Srp nám vyprávěl na kameru, jak Bohuslav Sobotka naletěl duševně nemocnému člověku, který mu radil. A několik překvapivých informací o Listopadu´89

HORKÉ TÉMA U příležitosti výročí demonstrace na Národní třídě si moderátor TV ParlamentníListy.cz Ra…