Svatopluk Otava: „Náš bastard“ Šimon Pánek

25.04.2018 21:20

Nestačí, že náš stát zdarma flikuje v našich nemocnicích žoldáky ukrajinských fašistů, co dostali napráskáno od doněckých horníků. Nestačí, že ministr Karel Lubomír Schwarzenberg-Zaorálek věnoval tisíce samopalů Američanům, aby jimi po libosti mohli zásobovat všechny protiasadovské bandy v Sýrii. Džihádisty je přece také třeba nakrmit. A to si vzal na starost Šimon Pánek, jak nám laskavě včera prozradil v INTERWIEV ČT-24.

Svatopluk Otava: „Náš bastard“ Šimon Pánek
Foto: archiv Svatopluka Otavy
Popisek: Svatopluk Otava

„Vzdělávání“ a zásoby pro vrahy – to je ta pravá humanita!

Šéf organizace pokrytecky nazývané Člověk v tísni přiznal, že Západem financovaná zásobovací agentura působí dnes pouze v Sýrii již od roku 2012, tedy necelý rok před zorganizováním neúspěšného syrského Majdanu. Laskavě a s účastí v hlase líčil, na kterých územích Člověk v tísni organizoval „vzdělávání“ a rozdával tuny mouky. Napřed severozápad země, pak i severovýchod, jenž ovládali „…i Kurdové…“, dnes hlavně v provincii Idlíb. Tedy přesně ve stopách pohybu Islámského státu.

Je přece známo, že arabští  džihádisté mají často velké rodiny s velkou spotřebou jídla a z něčeho též musí být živeny i civilní lidské štíty z žen a dětí, jimiž vždy svá vojenská sídla bandité z „umírněné opozice“ s oblibou obehnávají. Mrtví by jen stěží plnili tuto bohulibou roli ve jménu Alláha Velikého a Slitovného.

Pan Pánek diváctvu též sdělil, že jeho organizace zajišťuje místnímu obyvatelstvu vzdělání formou výuky řemesel. Blíže to neupřesnil a upřímně – jakému užitečnému řemeslu by mohli agenti nedostudovaného biologa naučit místní obyvatele, uvyklé krýt si své místní potřeby svými řemesly již po tisíce let? V jaké profesi by Zápaďané mohli obohatit znalostmi „umírněné“ džihádisty? Že by v hrdlořezectví? Šimon Pánek to jednoduše tak jaksi nepovysvětlil….

A zase je vyhnali, ještě že „Člověk v tísni“ je neopustí…

Poslední větší islamistická enkláva s cizozemskými islámskými papaláši se momentálně nachází v Idlíbu, kam odešli koridorem i vrahové z dnes už očištěné Ghúty a okolí. A pan Pánek se svými „tísňáky“ stejně jako jejich kammeraden z teroristického PR uskupení Bílé přilby ty bandy profesionálních zločinců věrně následuje, aby je i jejich děti zásoboval moukou a „vzdělával“.

Znechuceně (hlavně lživě) v televizi komentoval skutečnost, že Sýrie prý odmítla vpustit inspektory mající hledat stopy neexistující chemického útoku v Ghútě. Inu – v době, kdy se inspektorům prohánějí nad hlavou Trumpovy „krásné, nové a chytré rakety“, by to jistě bylo riziko. Prezidentu Assadovi se i tak dávají za vinu útoky, které cíleně přiživují nezákonné vojenské agrese aliance všehoschopných, pohrdající  OSN i mezinárodním právem. Natožpak aby snad nějakého mezinárodního činovníka omylem trefilo cosi krásného, nového a chytrého.

„I když lžou, musíme být na jejich straně….“

To řekl doslova před pár dny arabista Petr Pelikán. Výskyt německých barelů s chlórem, které nakonec obklíčení zbabělci naštěstí nepoužili, jakož i anglické dýmovnice, které snad případně měly suplovat jedovatý mrak po Assadově útoku našeho „humanistu“ a hlavně bastarda nechávají chladným. Vrahové si uvědomili, že kdyby se rozhodli pro skutečné trávení svých lidských štítů, žádný spásný koridor do Idlíbu by se  nekonal a byli by ztrestáni na místě.

Pánek se však plně ztotožňuje s Pelikánovým názorem a tak soudí, že útok se prý konal, poněvadž Syrská armáda z taktických důvodů plyn použila. Co je to taktika pan Pánek netuší, takže jeho bližší blábolivé „vysvětlení“ spočívalo v tom, že „Assad tam prostě už nutně potřeboval vyhrát…“ …? Smutně směšné vystoupení. Ale protiassadovské, protiruské.

Jak říkají washingtonští jestřábi: „Jsou to sice bastardi, ale jsou to naši bastardi“. A tak to je.  Bohužel platí, že i my jsme prostě americkými bastardy.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 352. díl. Schmeedovy paměti

18:28 Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 352. díl. Schmeedovy paměti

Čtenářský zážitek Petra Žantovského z pamětí Woodyho Allena.