Václav Kovalčík: Přijetí mezinárodní pomoci v těžkých obdobích nesmí být pro ČR ostudou

10.06.2020 14:57

Česká republika musí chtít přijímat mezinárodní pomoci v těžkých obdobích, nesmí si hrát na drsný sever, jak je často zvykem, když toho rádoby vyspělé jižní státy Evropské unie využívají, až zneužívají, zároveň se tyto státy vozí na Euru, kde jsou ještě vyšší platy a důchody, o nichž se nám může "jenom zdát."

Václav Kovalčík: Přijetí mezinárodní pomoci v těžkých obdobích nesmí být pro ČR ostudou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Eura, ilustrační foto

Navíc tyto rádoby vyspělé státy nás neustále rády potápějí v Evropském parlamentu i Evropské komisi. Jedou podle vzoru zničit morálně i hospodářsky Českou republiku i ostatní postkomunistické země.

Byly, dokonce jsou tady povodně - žádná mezinárodní pomoc se nekonala, či dosud nekoná. Vždyť se spoléhá na to, že máme prý jeden z nejnižších státních dluhů, tak se to jednoduše převede do jeho neustálého navyšování dokonce za neadresné položky. Stát se tedy zadlužuje, zároveň funguje chaoticky na politickou objednávku Evropské unie i západu! Kde to vůbec jsme?

Zároveň situace kolem koronaru nás opět zadluží, a to opět neadresně. Hlavně že rádoby demokratický blok ve Sněmovně i Senátu najednou vede "populistické řeči," jako by jim záleželo na osudech lidí naší republiky.

Ve skutečnosti jsou to další kravaty, které se jen předvádějí, aby udělaly státní převrat ve jménu předlužené a morálně pokleslé Evropské unie i západu.

Myslím si, že pro Českou republiku, dříve Československo, nesmí býti ostudou přijmout mezinárodní pomoci v období přírodních katastrof, pandemií a dalších krizí. Nelze tedy za takového stavu machrovat - tomu se říká pokrytectví a neupřímnost ve formě, my na to máme, i když se topíme, umíráme! Zároveň se stydím za individua, která se dodnes klanějí pochybnému západu i Evropské unii.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Věra Kovářová, MIM byl položen dotaz

věk dožití ve zdraví

Sama zde píšete toto: ,, V roce 2017 byl obvyklý věk dožití ve zdraví u mužů 61 let a u žen 62 let.“ Jak ale tedy vysvětlíte, že vy prosazujete odchod do důchodu déle, a to třeba i o 5 a více let?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Bezbrannost oběti

9:39 Zdeněk Jemelík: Bezbrannost oběti

Zhruba od poloviny roku 2022 až donedávna se ve veřejném prostoru přemílalo vyprávění podnikatele Pa…