Zdeněk Lanz: „Pomýlení“ papeže Františka?

23.08.2017 18:59

Z mnoha míst celé Evropy přicházejí stále častější zprávy o množících se útocích náboženských fanatiků, kteří noži bodají do lidí na chodníku nebo do nich najíždějí auty, s cílem co nejvíce jich zabít. Útočí jako zběsilí. K vraždění už nepotřebují výbušniny ani střelné zbraně. Stačí jim vzít si lidmi běžně užívané výrobky. Předem jsou prakticky neodhalitelní.

Zdeněk Lanz: „Pomýlení“  papeže Františka?
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: papež František

Současně proudí do Evropy davy migrantů. Do Itálie, do Španělska, nově i přes Černé moře do Rumunska. Za vydatné pomoci „proradných“ humanitárních organizací, které se navenek prezentují nezištnou pomocí potřebným, ve skutečnosti ale páchají zlo. A my jim za to platíme!

Dnes už je jasné, že tento „chaos“ byl způsoben především nezodpovědnou politikou USA a jejich spojenců při šíření demokracie v různých koutech světa „ohněm a mečem“.

Ale co dál?

Je potřeba okamžitě přistoupit k razantním opatřením. I kdyby měly jít lodě zmíněných „neziskovek“, které odmítají přítomnost policie na svých palubách, ke dnu.

Některé státy Evropy s početnými muslimskými komunitami, jako např. Francie a Velká Británie, jsou již pravděpodobně „ztraceny“. A je jasné, že už ani Německo „to nezvládne“. I kdyby se kancléřka Merkelová stavěla na hlavu.

Ale my snad ještě máme šanci se islamizaci ubránit. Malou, ale přece. Neměli jsme kolonie, nikoho jsme nebombardovali, zatím k nám nikdo nechce. Ale to bude platit jen do té doby, než se „výtačské“ země migranty přesytí. Pak bude řada i na nás. Proto musíme jednat rychle. Ochrana našich hranic je prioritou číslo jedna.

Domníval jsem se, že by k záchraně křesťanské civilizace mohla významně přispět katolická církev. Jako silná protiváha k islámu.

I proto mě dnešní děsivé prohlášení papeže Františka, že „zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost“ zasáhlo jako blesk z čistého nebe.

Tak se nám po kancléřce Merkelové možná „zbláznil“ i papež František.

Bůh s námi!

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Úroky dolů, a koruna drží

13:04 Zbyněk Fiala: Úroky dolů, a koruna drží

Snižování základní úrokové sazby na 5,25 procenta nás sice drží daleko od cílových 2 – 3 procent, al…