Okamura (SPD): Předseda Hamáček je jasným obhájcem nenávistného islámu

16.11.2019 21:34

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření Jana Hamáčka o nebezpečí, hrozícím na Facebooku

Okamura (SPD): Předseda Hamáček je jasným obhájcem nenávistného islámu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Sociální sítě a Facebook jsou podle ministra vnitra a šéfa ČSSD Jana Hamáčka škodlivé. „Facebook je dnes obrovské nebezpečí pro demokracii,“ řekl doslova Hamáček tento týden v Lidovém domě. Hamáček podle mě dokazuje, že je nepřítelem demokracie a svobodné výměny názorů a že demokracii vážně škodí. Jediným nebezpečím pro demokracii je dnes ve skutečnosti cenzura a potlačování svobodné diskuse či označování lidí, kteří mají jiný názor, za šiřitele „předsudečné nenávisti“, jak činí pan Hamáček a ministerstvo vnitra. Podpořte nás prosím a společně se proti nepřátelům svobody a demokracie ubráníme.

Ale prohlášení pana Hamáčka se nedivím. Ze slov Hamáčka, které před časem citoval Deník, podle mě vyplývá, že by rád trestně stíhal kritiky a odpůrce nenávistné ideologie islámu. „Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji,“ řekl Hamáček. Přitom je naopak jasné, že naopak islám je zaměřen proti židům a jsou zaznamenány protižidovské výroky proroka Mohameda, kterými se muslimové musí řídit.

Předseda ČSSD Jan Hamáček je jasným obhájcem nenávistného islámu. „Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti,“ řekl například Hamáček.

Z Lidového domu přichází předlistopadová „lidová demokracie“, kterou dnes její sluníčkářští zastánci nazývají „liberální demokracií“. Podpořte nás prosím a společně se proti nepřátelům svobody a demokracie ubráníme.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolaja (Piráti): Svobodná média = zdravá demokracie

22:12 Kolaja (Piráti): Svobodná média = zdravá demokracie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k médiím.