Okamura: SPD bude na demonstraci požadovat předčasné volby

27. 1. 2016 5:27

Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura přijalo následující usnesení reagující na aktuální politickou situaci v ČR a zahraničí:

Okamura: SPD bude na demonstraci požadovat předčasné volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

1.)  Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura vyzývá všechny členy a podporovatele k účasti na demonstraci v sobotu 6.2.2016 od 14 hodin na Václavském náměstí. Na této demonstraci budeme veřejně opakovat svůj požadavek na vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Naše republika potřebuje předčasné volby a novou vládu, která bude hájit zájmy této země. Hlasování o nedůvěře jsme se již jednou pokusili vyvolat. K podpisům našich 3 poslanců se ve Sněmovně nepřidal žádný další. Nikdo z tak zvané opozice tuto naši snahu nepodpořil. To je zásadní důvod, proč 6. února nemůžeme stát na jednom náměstí s lidmi, kteří jiné věci říkají a jiné věci dělají.

2.)  Násilnosti, ke kterým došlo o silvestrovské noci v evropských metropolích a násilnosti o víkendu 22. až 24. 1., ke kterým došlo ve francouzském městě Calais, představují pokračování bezpečnostní krize, která vypukla v souvislosti s příchodem islámských nelegálních imigrantů do Evropy. Stanovisko premiéra ČR pana Sobotky prezentované v médiích, že žádná vážná bezpečnostní hrozba ČR neexistuje, je projevem naprostého ignorování skutečné situace a ohrožení bezpečnosti země a našich občanů.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura pokračuje v podpoře občanů města Králíky. Poslanec hnutí Radim Fiala navštívil jednání zastupitelstva, kde veřejně podpořil odpor občanů k zřízení zařízení pro nelegální imigranty ve městě. Vyzýváme naše členy a podporovatele, aby se připojili k petici proti zřízení dalších kapacit pro imigranty ve městě Králíky, kterou naše hnutí SPD vyhlásilo minulý týden ve Sněmovně.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš (ANO): Hlásím další pokroky v sestavování vlády

17:50 Babiš (ANO): Hlásím další pokroky v sestavování vlády

Komentář na facebookovém profilu k aktuálnímu dění