Úsvit-NK: Občané V Ústí nad Labem, Praze, Brně a Ostravě řekli jasné NE ISLÁMSKÉ IMIGRACI!

29. 10. 2015 7:32

Zaplněná náměstí v Ústí nad Labem, Praze, Brně a Ostravě ve středu 28 října odpoledne jasně ukázala, co si občané České republiky o nelegální imigraci myslí. Jasný souhlas se společnou politikou strany Úsvit-Národní Koalice a Bloku proti islámu přišli vyjádřit všichni Ti, co nesouhlasí s politikou vládní koalice a postojích pštrosí hlavy v písku premiéra Sobotky.

Úsvit-NK: Občané V Ústí nad Labem, Praze, Brně a Ostravě řekli jasné NE ISLÁMSKÉ IMIGRACI!
Foto: Úsvit-NK.
Popisek: Úsvit-NK.

Demostranty podpořili zástupci PEGIDY Lutz Bachmann, a Tatjana Festerling, dále předseda národní hnutí Ruch narodowy Jerzy Kenig z Polska, předseda Bloku proti islámu doc.Martin Konvička, předseda Úsvitu – Národní koalice Ing.Miroslav Lidinský, senátor Jaroslav Doubrava, poslanci strany Úsvit – Národní Koalice Jana Hnyková, Olga Havlová, Martin Lank, Karel Fiedler, David Kádner a v neposlední řadě předseda poslaneckého klubu Martin Černoch, který na závěr zazpíval českou státní hymnu. Svou zdravici přednesli také motorkáři, kteří svou účastí několika desítek jezdců akci podpořili.

Chceme také dementovat mediální spekulace o potyčkách a násilnostech na pražském setkání. Po té, co se skupina mladých výtržníků soustředěných kolem profesora Martina C.Putny pokusila opakovaně narušit  pokojnou demonstraci, byla policií oddělena od povolené akce a následně vytlačena z náměstí. Není tedy pravda, že na místě došlo ke střetům.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sládek (SPR-RSČ): Budou Babiš a Faltýnek vydáni k trestnímu stíhání?

22:22 Sládek (SPR-RSČ): Budou Babiš a Faltýnek vydáni k trestnímu stíhání?

Na konci minulého funkčního období poslanecká sněmovna většinou hlasů vydala vedoucí pracovníky Agro…