Vích (SPD): Chceme bezpečný kraj

1. 8. 2016 14:32

Koalice SPD a SPO v Libereckém kraji podala společnou kandidátku

Vích (SPD): Chceme bezpečný kraj
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Kandidát na hejtmana SPO a SPD v Libereckém kraji Radovan Vích (SPD)

Koalice hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) a Strany Práv Občanů (SPO) známější veřejnosti také jako „Zemanovci“, podala v Libereckém kraji společnou kandidátku do krajských voleb 2016.

Společná kandidátka Koalice hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura a Strany Práv Občanů pro volby do Zastupitelstva Libereckého kraje byla podána. Lídrem kandidátky je Předseda Regionálního klubu SPD Libereckého kraje Ing. Radovan Vích a společnou prioritou programu koalice budou zejména celostátní témata jako zastavení diktátu EU, zastavení nelegální imigrace, podpora přímo zvoleného prezidenta nebo zrušení poplatků ČT pro seniory.

Kandidátka Koalice politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura (SPD) a Strany Práv Občanů (SPO) zahrnuje výhradně členy hnutí SPD a strany SPO. Lídrem koaliční kandidátky je Ing. Radovan Vích (SPD) z Liberce, dvojkou je Bc. Martina Sejkorová, DiS., (SPO) z Nového Boru, třetí místo zaujala Aranka Changová (SPD) z Maršovic a čtvrtý v pořadí je Jaromír Červenka (SPO) z Jablonce nad Nisou.

„Voliči na kandidátce najdou zástupce mnoha profesí, od podnikatelů, pedagogů, přes živnostníky a vedoucí pracovníky z mnoha oborů, až po řadové zaměstnance, invalidy a aktivní důchodce,“ prozrazuje lídr kandidátky Radovan Vích s tím, že věkový průměr kandidátky je 53 let. Nejmladším z kandidátů je 23letý Jan Přikryl z Víchové nad Jizerou, naopak nejstarším je 75letý důchodce Karel Novotný ze Smržovky.

Společným zájmem koalice je přitom zastavení diktátu EU, zastavení nelegální imigrace, podpora přímo zvoleného prezidenta nebo zrušení poplatků ČT pro seniory. „Chceme bezpečný kraj, a proto odmítáme kvóty na přijímání uprchlíků. Nechceme zřízení azylového anebo detenčního zařízení a odmítáme přijímání islámských fanatiků do našeho kraje. Naše volební kampaň bude hlavně kontaktní a věříme v náš volební úspěch,“ říká Vích.

Opomenuta ale nezůstanou ani regionální témata a cíle, k nimž patří například rozvoj infrastruktury a zvýšení kvality života zejména v okrajových částech kraje, dostupná a odpovídající zdravotní péče v nemocnicích a zdravotních zařízeních všem obyvatelům kraje i mimo krajské město a vyřešení úhrady finanční kompenzace a provedení veškerých sanačních úkonů a prací ochrany našich přírodních vodních zdrojů v celém jizerskohorském pásu ještě před započetím další těžby uhlí, jako důsledek plánovaného zvýšení těžebních limitů v hnědouhelném dole Turów – Bogatyně na přilehlém Polském území.

Převzato z profilu

Ing. Radovan Vích

  • SPD
  • Předseda Regionálního klubu SPD Libereckého kraje
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zelení: Prodej vepřína v Letech konečně dokonán

10:02 Zelení: Prodej vepřína v Letech konečně dokonán

Stát uzavřel s firmou AGPI smlouvu o koupi vepřína v Letech, kde stával koncentrační tábor pro Romy …