Poslední příspěvky z profilů

Miroslava  Jursová
Tomáš Homola
MUDr. Jiří Koskuba
Česká Lípa
Ing. Ivo Bezecný
Ing. Ivo Bezecný vložil nový článek

Podivná logika

Rozhodnutí parlamentu zakázat nesezdaným ženám umělé oplodnění je rozhodnutím pokryteckým, neboť legitimizuje svádění a nevěru, která je často jedinou cestou nesezdané nebo rozvedené ženy k dítěti a naplnění jejího přirozeného mateřského pudu.

Petr Cvalín
Petr Cvalín vložil nový článek

Velká Británie mluví o preventivním jaderném útoku

Ministr obrany Velké Británie v interview pro BBC prohlásil, že že ministerská předsedkyně Velké Británie Theresa Mayová je připravena k použití balistických raket „za mimořádných okolností". Připustil přitom také možnost preventivního úderu.

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa vložil nový článek

Příjmová nerovnost roste

Nejde tak o nastavení nějaké rovnostářské společnosti, ale o nastavení systému pro větší spravedlnost k rozdělení podílu na tvorbě národního bohatství. Solidarita ve společnosti je jednou z evropských hodnot.

Ing. Karla Šlechtová
Adriana  Krnáčová, M.A., MBA
PhDr. Šárka  Zdeňková
Radek Rozvoral
doc. PhDr. Miroslav Grebeníček, CSc.
Mgr. Robert Flachs
Mgr. Robert Flachs vložil nový článek

V populismu ve Francii vede Macron

Všeobecné snížení daní, byty pro mladé, dotace na nová auta, proplácení vstupenek na kulturu, tisíce nových policistů, miliardy eur na investice, zvýšení platů, milióny kvalifikovaných pracovníků. Sliby Emmanuel Macron určitě nešetří.

Ing. Milan Urban
JUDr. Vojtěch Filip
JUDr. Vojtěch Filip vložil nový článek

Prapodivné jmenování ředitele Budvaru

Výběr ředitele Budvaru ve mně vzbuzuje mnohé pochybnosti. Už ve chvíli, kdy se rozhodl odejít dlouholetý a oceňovaný ředitel Budvaru Jiří Boček, jsem měl obavy, jak naloží lidovecký ministr zemědělství s touto zásadní personální otázkou.

Mgr. Radko Martínek
Ing. Jiří Havlíček, MBA
Marek Benda
Ivan Pilný
Milan  Rokytka