Amatérské VIDEO jako z hororu: Na španělskou pláž se vylodily desítky ilegálů

10. 8. 2017 16:50

Turistická sezóna je v plném proudu. Lidé si užívají sluníčka a mnozí i moře. Dovolenkáři v jižním Španělsku ale byli svědky něčeho, co se na pláži nevidí každý den. Do turistického letoviska Playa de los Alemanes ve španělské provincii Cadiz připlula loď s migranty a ti se úprkem vydali na souš a dál do Evropy.

Amatérské VIDEO jako z hororu: Na španělskou pláž se vylodily desítky ilegálů
Foto: thinkstock.com
Popisek: Uprchlíci z Afriky, ilustrační foto

Britská BBC na serveru zveřejnila video z pláže na jihu Španělska. Neuvidíte na něm jen turisty slunící se na lehátkách, jak poslouchají šumící moře, ale také dav migrantů, který se valí ze člunu na pláž a hledá bezpečí a klid co nejdál od mnohdy smrtícího Středozemního moře.

Strach však mohli mít nejen migranti, ale také turisté. Nemohli si být jisti, zda není některý z nově příchozích lidí ozbrojený a potenciálně nebezpečný. Na videu jsou tak zachyceni turisté, kteří od člunu s uprchlíky ustupují co nejdál.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Elitní právník a jeho nářez: Topolánek je prý chlap z gulema. Měl by ho někdo do nich nakopat! Drahoš je nejméně vhodný na prezidenta. Divím se, že Horáček dokáže vylézt na světlo boží

18:51 Elitní právník a jeho nářez: Topolánek je prý chlap z gulema. Měl by ho někdo do nich nakopat! Drahoš je nejméně vhodný na prezidenta. Divím se, že Horáček dokáže vylézt na světlo boží

Vědci jsou hluboce vzdělaní lidé ve svých oborech, ale jinak politická embrya. Z tohoto úhlu pohledu…