Brněnský politik, který se hlasitě posmíval Parlamentním listům, rozsekal auto, uvedl zdroj. Úřad nehodu potvrdil

14. 11. 2017 15:50

Zastupitel a náměstek hejtmana Jihomoravského kraje za oblast regionálního rozvoje, starosta města Židlochovice a v minulosti také 1. náměstek ministryně práce a sociálních věcí Jan Vitula boural služební vůz. Podle informací z jeho mateřské TOP09 "rozsekal auto", když se po noci mimo domov vracel do úřadu.

Brněnský politik, který se hlasitě posmíval Parlamentním listům, rozsekal auto, uvedl zdroj. Úřad nehodu potvrdil
Foto: Daniela Černá
Popisek: Starosta Židlochovic Jan Vitula

Do naší redakce přišla na Jana Vitulu celá řada informací. Od jeho vztahů po údajné profesní nedbalosti. „On, který se tak rychle vymezil vůči Mirkovi Kalouskovi, boural, když jel od jedné paní, služební auto, jen si to ověřte. Vitulu, který se posmívá Parlamentním listům, jistě znáte," sdělil politik, který si nepřál být jmenován. Nemá ale problém s tím, že je to Vitulův "kolega" z TOP 09.

Připusťme, že tón informací, které postupně ověřujeme, je sice velmi agresivní, na straně druhé ovšem doposud všechny podklady takzvaně sedí.

Naše redakce se už v pondělí obrátila na Jihomoravský kraj, aby informace o nehodě ověřila, či vyvrátila. Úřad to jménem své tiskové mluvčí potvrdil. „Poškozeno bylo vozidlo Jihomoravského kraje, Škoda Superb, řidič Ing. Vitula," přiznala Monika Brindzáková z odboru kanceláře hejtmana.

K nehodě podle našich zjištění došlo 13. 10. 2017 v 8:40 v Modřicích na silnici u Olympie - za výjezdem z D2.  Viníkem byl přivolanou policií uznán řidič druhého vozidla, kterým byl Mercedes Sprinter. Výše škody není známa. Jan Vitula podle všeho vyvázl bez zranění.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

21:58 Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

V pondělním pořadu Pražská kavárna přivítal moderátor a mediální analytik Petr Žantovský tiskového m…