Fuj! Do Balšínkova média prý přišla vánoční pozornost od Babiše. Olezlá plísní

23. 12. 2015 19:19

Klienti a vážení zákazníci vydavatelství Mafra, které vydává Mladou frontu Dnes a Lidové noviny, dostali letos jako vánoční dárek plesnivý salám. Alespoň to tvrdí tradičně protibabišovský server Echo24.

Fuj! Do Balšínkova média prý přišla vánoční pozornost od Babiše. Olezlá plísní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Salámové občerstvení

Ten nejprve upozorňuje na to, že když aglomerát Agrofert ovládl vydavatelství Mafra, změnilo se mnohé. „Klienti a vážení zákazníci vydavatelství k Vánocům už nedostávají jen kvalitní francouzské víno a šampaňské, ale i produkci z aglomerátu,“ píše server.

  • Celý text je ZDE

Loni prý dostali vánočky a štoly z Penamu. Letos to byl salám Pekelník z masny Kmotr. „Zkusit Babišův vánoční salám je ale disciplína pro odvážné. Dorazil totiž v plesnivém stavu. Ano, šéfe!“ dodal server.

Echo24 založili většinou lidé, kteří z LN a MF Dnes odešli po jejich převzetí Agrofertem včetně bývalého šéfredaktora LN Dalibora Balšínka, který Echu šéfuje nyní. Web tak využívá každé příležitosti ke kritice současného ministra financí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nové VIDEO kandidátky Le Penové: Buď budete pokračovat s těmi, kteří vám lhali a zradili vás, nebo spolu obnovíme Francii

7:47 Nové VIDEO kandidátky Le Penové: Buď budete pokračovat s těmi, kteří vám lhali a zradili vás, nebo spolu obnovíme Francii

Předvolební kampaň před druhým kolem prezidentských voleb ve Francii běží na plné obrátky. Nacionali…