Jiří, pravda je jinde. Dienstbier se projevil... A ozval se nesouhlas

7. 3. 2016 9:12

Poté, co byly zveřejněny výsledky voleb na Slovensku, došlo k názorovému střetnutí mezi stranickými kolegy Jiřím Dienstbierem a Jaroslavem Foldynou (oba ČSSD).

Jiří, pravda je jinde. Dienstbier se projevil... A ozval se nesouhlas
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna

„Výsledek voleb na Slovensku mj. ukazuje, že sociální demokraté nemohou přebírat témata a rétoriku extremistů a využívat strachu ve společnosti, sami ztratí podporu a extremistům otevřou prostor. Pro sociální demokraty by měla být hlavní debata o zvyšování kvality života všech lidí ve společnosti,“ uvedl ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier. 

Mgr. Jiří Dienstbier, ml.

  • ČSSD
  • Senátor za ČSSD
  • ministr pro lidská práva

Tato slova však zarazila poslance Foldynu a zareagoval po svém. 

„Pokud by Robert Fico nebyl Robertem Ficem i se svým realistickým postojem k migrantům, byl by Kotleba premiér na Slovensku,“ uvedl Foldyna. „Tedy, Jiří, pravda je jinde a jiná. Doufám v procitnutí,“ zareagoval Foldyna. 

Celý text Jiřího Dienstbiera z Facebooku:

Výsledek voleb na Slovensku mj. ukazuje, že sociální demokraté nemohou přebírat témata a rétoriku extrémistů a využívat strachu ve společnosti, sami ztratí podporu a extrémistům otevřou prostor. Pro sociální demokraty by měla být hlavní debata o zvyšování kvality života všech lidí ve společnosti.

Celý text Jaroslava Foldyny na Facebooku:

Pokud by Robert Fico nebyl Robertem Ficem i s jeho realistickým postojem k migrantům, byl by Kotleba premiér na Slovensku. Tedy Jiří pravda je jinde a jiná.Doufám v procitnutí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 21 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Europoslanec Zdechovský: S Ruskem bychom se měli dohodnout. Nechci studenou válku. Někteří imigranti svou novou zemi nenávidí

6:24 Europoslanec Zdechovský: S Ruskem bychom se měli dohodnout. Nechci studenou válku. Někteří imigranti svou novou zemi nenávidí

ROZHOVOR Europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský říká, že ze sankcí proti Rusku radost nemá, ale není …