Trest smrti pro Donalda Tuska a Putinovy tajné armády na Západě. Dvě šokující zprávy

12.04.2016 7:21

Server Britské listy přináší informace převzaté ze zahraničních serverů DailyMail a Dzennik.pl. Jeden z textů se věnuje mimo jiné Vladimiru Putinovi, druhý Donaldu Tuskovi.

Trest smrti pro Donalda Tuska a Putinovy tajné armády na Západě. Dvě šokující zprávy
Foto: commons.wikimedia.org/Andrzej Barabasz
Popisek: Donald Tusk

Ruský prezident Vladimir Putin připravuje tajné bojové skupiny k nasazení v západní Evropě. To tvrdí Putinův životopisec Boris Reitschuster v nové knize Putinova skrytá válka. Skupiny jsou údajně cvičeny v bojovém umění „systema“ a boji s nožem ve stylu výcviku jednotek zvláštního určení. 

Původní text ZDE.

Reitschuster tvrdí, že velitelé tajné armády pocházejí z řad vojenské rozvědky GRU a elitních výsadkových jednotek VDV. „Tato bojová síla na nepřátelském území je pilířem Putinovy skryté války proti Západu,“ dodal.

V tajných bojových skupinách má v současné době působit asi 300 mužů, mezi ně patří také vojáci, policisté, zaměstnanci justice a přeběhlíci z policejních a elitních sil GSG 9 a KSK. Oddíly by podle všeho měly působit i v Česku. 

Polský server pro změnu přináší informace o článku Ewy Stankiewicz, jež vyzývá k obnově trestu smrti kvůli Donaldu Tuskovi. Rozvíjí zároveň také konspirační teorie o letecké katastrofě ve Smolensku, při níž Polsko přišlo i o hlavu státu Lecha Kaczyńského. Podle Stankiewicz se Tusk dopustil na Polácích zrady zájmů.

„Hovořím o tom, že nese vinu za katastrofu rozdělení návštěv, o jednání ke škodě polského prezidenta, o vyjednávání s ruskými úřady přes hlavu polského prezidenta. Hovořím ale i o největším jeho zločinu, o zradě polských zájmů po katastrofě ve Smolensku,“ tvrdí. Vadí jí to, že vyšetřování letecké katastrofy zůstalo rozhodnutím Tuska na Rusech, a Poláci tak dodnes nemají o případu jasné závěry. 

Původní text ZDE.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

George Soros. Nové nařčení, které nikdo jen tak nesmete

20:21 George Soros. Nové nařčení, které nikdo jen tak nesmete

Americký prezident Joe Biden se potýká při řešení situace na prestižních univerzitách, obsazených pr…