Michael Rada: Nezávislý tisk a média

26.01.2017 15:00

Žijeme v demokracii, či jak říká dědek Mirda, v kapitalismu, kde (jak on sám dodává) trpíme, protože jsme ho chtěli. Máme jen štěstí, že zároveň žijeme ve světě informací, které díky internetu se šíří rychleji než světlo. Tyto řádky CIA a čínští hackeři jistě čtou již, když je píši.

Michael Rada: Nezávislý tisk a média
Foto: Archiv Michaela Rady
Popisek: Michael Rada

I proto jsem se rozhodl neskrývat nic z toho co dělám, naopak dělám to co nejtransparentněji, aby i oči za zády, uši v mobilu, a všude jinde, neměly dost práce.

Díky tomu, že v našem státě, máme na rozdíl od minulosti, mnoho možností sledovat informace z mnoha zdrojů a všechny považujeme za nezávislé, stejně jako politiky, soudce, pracovníky státní správy a mnoho dalších.

 

Nezávislost, jak je vidět, je vlastně premisou všech, majících právo rozhodovat o jiných.

Ovšem v tuzemsku, je i nezávislost dovedena do dokonalosti, respektive NAD DOKONALOST SAMU a to jejími násobky. Například pan ministr z obrázku výše, svou nezávislost násobí 280 společnostmi které vlastní a nyní, by splnil dokonale zákon poťouchle namířený proti němu, je převede na oko na někoho jiného, někoho, koho vede.

No není to dokonalé?

Myslím, že hranice třísté dokonalosti se blíží a je stejně žádaná, jako další stupeň tribunové sútry šestého patriarchy.

Dokazovat nezávislost, se však stává módním trendem i v zahraničí. Tak například americká NASA se rozhodla zveřejnit více než 10.000 fotografií z přistání astronautů na měsíci. Hlavním důvodem bylo dokázat, že se na měsíci skutečně přistání lidí uskutečnilo a ufony, že tam nikdo neviděl.

To první se povedlo, to druhé již méně.

Vypadá to, že se v tuzemsku s transparentností bude zacházet v rámci principů Eigenových Hypercycklů a tak se může brzy stát, že u nás ZÁVISLOST, nebude mít prostor, protože její opak, bude doménou země pod vrchem Říp.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Stejné mzdy za stejnou práci v celé Evropě

Zajímalo by mě, jak toho chcete docílit? A kde by třeba podniky nebo zaměstnavatelé na dorovnání mezd měli brát peníze?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Absurdní důchodové divadlo

15:49 Jiří Weigl: Absurdní důchodové divadlo

Pondělní glosa Jiřího Weigla