Paroubek: Nejdříve je třeba myslet, potom mluvit

08.06.2014 13:30

V pátečním Právu jsem si přečetl Vondrovy výrony proti Noamu Chomskému, jenž „si dovolil“ u nás veřejně vysvětlit své názory na bezvýchodnou politiku současné izraelské vlády a USA vůči Palestině a sousedním arabským státům, a který si dokonce dovolil nepostavit na piedestal obdivu východoevropské disidenty.

Paroubek: Nejdříve je třeba myslet, potom mluvit
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Anketa

Pro komunální volby v Praze se formují nová hnutí. O jakém jste doposud slyšeli?

7%
hlasovalo: 2309 lidí
Alexandr „Promopro“ Vondra neprováhal příležitost se v souvislosti s Chomského vystoupeními v ČR zviditelnit a zesměšnit.

Chráněnec amerických tajných služeb Vondra, který by, kdybychom tu měli nezávislou justici, jako je to obvyklé v demokratických státech, už za své působení ohledně kauzy Promopro pochodoval po vězeňském dvorku, na adresu Chomského, jednoho z nejváženějších a také v humanitních vědách nejčastěji citovaných intelektuálů, pro Vondru dodávám, že židovského původu, prohlásil, že nechápe, „jak antisemitské a protikapitalistické názory tohoto nešťastníka může u nás brát někdo s respektem,“ a že: „Bude-li svět kecům takových lidí znovu obdivně naslouchat, skončí to znova v koncentráku nebo v gulagu.“

Je fascinující, že exministr obrany po ostudě světového kalibru není raději někde zalezlý a ani nedutá, ale místo toho vypouští do médií takovéto šílené bláboly. Bylo by zajímavé, když už má potřebu být slyšet, aby byl také ještě slyšen v souvislosti s kauzou Promopro.  Snad soudní řízení objeví fakta, kdo byl cílovým příjemcem „zisku“ z nadhodnocené zakázky Promopro. Již jen informace o muži vybírajícím částky z různých zahraničních účtů jsou námětem pro kapitolu z románu ze života tajných služeb…

Jiří Paroubek, expremiér a předseda strany LEV 21

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: NS - LEV 21

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šlachta (Přísaha): Pak odešli. Neevakuovali fakultu, ale prostě odešli. Proč?

12:16 Šlachta (Přísaha): Pak odešli. Neevakuovali fakultu, ale prostě odešli. Proč?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke střelbě na FF UK.