Politické hnutí Pro Třebíč podalo jako první kandidátní listinu

01.07.2014 11:05

Ve čtvrtek 26. června podalo politické hnutí Pro Třebíč jako první kandidující subjekt do komunálních voleb v Třebíči svoji kandidátní listinu. Lídrem kandidátky je současný místostarosta Pavel Pacal, na druhém místě je ředitelka městského kulturního střediska Jaromíra Hanáčková a na třetím místě je současný zastupitel a odborník na jadernou energetiku Daneš Burket.

Politické hnutí Pro Třebíč podalo jako první kandidátní listinu
Foto: rep
Popisek: Třebíč

Na kandidátní listině nově přibyli například ředitel základní školy Kpt. Jaroše Karel Dolák, Michal Lukáč, který stojí za známým divadelním souborem Ampulka, dále učitel umělecké školy Tomáš Nováček nebo Renata Špačková, ředitelka mateřské školy Čtyřlístek.

„Jsem velmi rád, že se nám podařilo bez problémů a ve velkém časovém předstihu kandidátku sestavit. Zvláště nás těší podpora od občanů města, se kterou se setkáváme. Do nadcházejících voleb jdeme s heslem Stejný tým, stejné hodnoty,“ říká jednička kandidátky Pavel Pacal.

Ve volebním období 2010 – 2014 se mimo jiné podařilo vytvořit sto devět nových míst v mateřských školkách a dvacet pět míst v jeslích, Třebíč se těší ze vzrůstajícího cestovního ruchu, vznikla nová parkovací místa u autobusového nádraží a Polikliniky, podařila se transformace procesu zadávání veřejných zakázek do výhradně elektronické podoby a také se snížily životní náklady obyvatel města díky levnější elektřině a plynu.

„Práci Pavla Pacala a paní Hanáčkové sleduji dlouho a mohu říct, že pro město opravdu pracují na plno. Líbí se mi jejich tah na branku a směr, kterým jdou. Třebíč potřebuje aktivní lidi, kteří se nebojí pracovat, i přesto, že jsou občas peskováni těmi, kteří spíše rozumují, než něco aktivně dělají,“ hodnotí nový člen hnutí Pro Třebíč a člen kandidátky Michal Lukáč.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: azz

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hájek (STAN): Nejúrodnější půda se už nebude plošně měnit v parcely pro obchoďáky

4:32 Hájek (STAN): Nejúrodnější půda se už nebude plošně měnit v parcely pro obchoďáky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ochraně půdy.