Český rozhlas: Herec Petr Brukner bude hostem U Tří lvů

4. 3. 2016 18:03

Pozvání do besedy Host U Tří lvů přijal známý herec, člen divadla Járy Cimrmana a písecký rodák Petr Brukner. Přijďte si s ním popovídat v pondělí 7. března od 17 hodin do budovy Českého rozhlasu České Budějovice.

Český rozhlas: Herec Petr Brukner bude hostem U Tří lvů
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Mezi nezapomenutelné role Petra Bruknera patří princezna ze hry Dlouhý, Široký a Krátkozraký, lékárník ze hry Dobytí severního pólu nebo Vlasta a Čeněk ze hry Záskok. Objevil se i ve filmech Vesničko má středisková, Marečku, podejte mi pero a řadě dalších.  Řada z vás si Petra Bruknera vybaví jako Leopolda Brašnáře, člověka, který nekrade, ze série rozhovorů se Zdeňkem Svěrákem.

Pravidelný cyklus besed se zajímavými osobnostmi v budově Českého rozhlasu České Budějovice odstartoval v únoru letošního roku. Prvním hostem byl spisovatel a komiksový scénárista Vlastislav Toman. Cyklus jsme prozaicky pojmenovali „Host U Tří lvů“ podle jména českobudějovické ulice, odkud vysíláme.

Veřejná beseda v rozhlase s Petrem Bruknerem začíná 7. března v 17 hodin. Předchází jí i rozhlasový rozhovor po 14. hodině odpoledním radioproudu Českého rozhlasu České Budějovice. Popovídání s Petrem Bruknerem ocení nejen skalní cimrmanologové, ale všichni milovníci dobré zábavy. Vstup je volný.

V dubnu se můžete těšit na besedu Šumné stopy autorské dvojice Radovan Lipus – David Vávra o odkazu českých architektů ve světě.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vojenské lesy a statky zvou opět na sváteční výlov horského rybníku na Šumavě

18:23 Vojenské lesy a statky zvou opět na sváteční výlov horského rybníku na Šumavě

Prodej čerstvých ryb z ekologicky čisté lokality, odborný výklad o rybářství, ale také bohatý progra…