HSBC GRANT: Soutěž pro české exportéry o 1 milion korun je zahájena

14.11.2013 9:46

Exportéři se již mohou přihlašovat do soutěže HSBC GRANT a vyhrát tak finanční podporu i další ceny.

HSBC GRANT: Soutěž pro české exportéry o 1 milion korun je zahájena
Foto: Hans Štembera
Popisek: peníze, ilustrační foto

HSBC Bank plc – pobočka Praha, otevřela online registraci pro soutěžící exportéry 5. ročníku projektu HSBC GRANT.  Ti se mohou přihlašovat na stránce www.podporaexportu.cz. Odborná porota, složená z partnerů projektu, v dvoukolovém hodnocení vybere vítěze, který získá cenu v hodnotě 1 000 000 Kč, a zároveň nezbytné know-how v podobě právního a obchodního poradenství při řešení konkrétního exportního případu. Navíc získá možnost zúčastnit se jednoho ze série setkání podniků a specialistů se zaměřením na příležitosti a strategie obchodního růstu pod názvem „HSBC Global Connections International Exchanges”.

Uzávěrka soutěže bude 15. 2. 2014.  Rozhodovat budou hlavní tři kritéria – kredibilita exportního projektu, inovativnost a dlouhodobá udržitelnost. Vítěz bude vyhlášen na slavnostním galavečeru v dubnu 2014.  Vedle finanční ceny získá také odbornou pomoc partnerů projektu – Česká exportní banka, CzechTrade, EY, EGAP, White&Case, Svaz průmyslu a dopravy ČR.

HSBC GRANT na podporu exportu je unikátní projekt zaměřující se na podporu českých podniků při rozvoji jejich exportních aktivit. Principem projektu je grantová soutěž a odborné semináře pro exportéry, na kterých díky HSBC a jejím partnerům získáte potřebné znalosti ke svému dalšímu rozvoji.

O HSBC

HSBC Bank plc otevřela svou českou pobočku v květnu 1997. Poskytuje služby firemního bankovnictví pro korporátní klienty se zaměřením na mezinárodní obchod a zahraniční transakce. Kromě bankovních operací zahrnují služby české pobočky HSBC správu peněz, financování provozního kapitálu a investic, akviziční financování, projektové a exportní financování, devizové obchody, řízení úrokového rizika a faktoring. Prostřednictvím své mezinárodní sítě poskytuje HSBC celou škálu finančních služeb včetně investičního a privátního bankovnictví.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SÚKL: MUDr. Tomáš Boráň byl jmenován ředitelem Státního ústavu pro kontrolu léčiv

20:48 SÚKL: MUDr. Tomáš Boráň byl jmenován ředitelem Státního ústavu pro kontrolu léčiv

Ředitelem Státního ústavu pro kontrolu léčiv se 1. května 2024 stal MUDr. Tomáš Boráň. Na základě vý…