Regulérní válka. Doktorka Samková po útoku dodávkou před mešitou nevylučuje ani útok pod falešnou vlajkou

19. 6. 2017 15:37

Advokátka Klára Samková se v dnešním komentáři na svém facebookovém profilu zamyslela nad dnešním útokem v Londýně, kde dodávka najela do chodců vycházejících z mešity. Jeden člověk zemřel, další jsou zraněni.

Regulérní válka. Doktorka Samková po útoku dodávkou před mešitou nevylučuje ani útok pod falešnou vlajkou
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Klára Samková

„Takže v Londýně regulérní válka...“ poznamenává úvodem Samková a vypočítává předchozí útoky. Podle ní vypadá divně i ten hořící panelový dům v Londýně, kde zahynuly desítky lidí. „Že by soudruzi v Londýně stavěli standardní činžák podstatně kvalitněji než soudruzi v USA postavili mrakodrap dvojčat?“ zeptala se.

„Nu a teď tady máme dodávku najíždějící do lidí vycházejících z mešity. Možnosti? False flag – aneb: Trpíme s vámi. Muslimská akce určená pro hloupou káfirskou veřejnost. Nebo za druhé: Jeden muslim je lepší než druhý muslim. Třetí možností je tato: Vycházející z mešity muslimové nebyli dostatečně dobrými muslimy a bylo nutno je taky potrestat, aby se polepšili...“ zkonstatovala Samková s tím, že se přiklání k možnosti dvě.

„Mám takový neodbytný pocit, že královna by měla zrevidovat systém vlády, udělat takový anticromwellovský twist a začít řešit, že se jí rozpadá nikoliv Commonwealth, ten už fakticky neexistuje, ale jádro její vlastní země... A umírají při tom lidé, celkem vzato jedno jací...“ uzavřela.

JUDr. KLára A. Samková, Ph.D.

  • BPP
  • Stále ještě žiju. Zdá se to málo, ale já si toho dost cením.
  • mimo zastupitelskou funkci

Celý příspěvek Kláry Samkové:

Takže v Londýně regulérní válka.... začalo to.. ani snad nevím čím... pak dodávka a nože na mostě a dvou dalších místech. Ten hořící činžák vypadá taky převelice divně, včetně toho, že stááále stojí, stááále stojí... že by soudruzi v Londýně stavěli standardní činžák podstatně kvalitněji než soudruzi v USA postavili mrakodrap dvojčat? (Taky je divný, že se nezhroutila žádná další budova v okolí, ve které nehořelo - když padaj baráky, do kterých nic nevrazilo, že...) Nu a teď tady máme dodávku najíždějící do lidí vycházející (o půlnoci!!!) z mešity. Možnosti? 1) False flag - aneb: trpíme s vámi. Muslimská akce určená pro hloupou káfirskou veřejnost. 2) Jeden muslim je lepší než druhý muslim 3) Vycházející z mešity muslimové nebyli dostatečně dobrými muslimy a bylo nutno je taky potrestat, aby se polepšili... Mám takový neodbytný pocit, že královna by měla zrevidovat systém vlády, udělat takový anticromwellovský twist a začít řešit, že se jí rozpadá nikoliv Common Wealth, ten už fakticky neexistuje, ale jádro její vlastní země.... a umírají při tom lidé (celkem vzato jedno jací...) DOPLNĚK: MEŠITA JE S´FISTICKÁ, TAKŽE PLATÍ AD 2) - ŠPATNÍ MUSLIMOVÉ....

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Děvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...

11:15 Děvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...

Sociální sítě se plní nejrůznějšími ohlasy na volby. Co sdělil například ústavní právník Zdeněk Koud…