Okresní organizace ČSSD projde přeregistrací

19. 6. 2017 14:06

Členové ostravské ČSSD se v úterý nebo ve středu musí dostavit na krajský sekretariát strany a potvrdit tak svůj zájem o členství, jinak jim zanikne. Přeregistraci navrhl Krajský výkonný výbor ČSSD a předsednictvo strany ji schválilo. V Ostravě i v Moravskoslezském kraji proběhne přeregistrace vůbec poprvé.

Okresní organizace ČSSD projde přeregistrací
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

„Chápeme rozhořčení členů nad tímto neobvyklým zásahem, také podle názoru okresního výkonného výboru k přeregistraci nebyl a není důvod. Rozhodnutí předsednictva strany však musíme respektovat, a proto doporučujeme všem členům, aby přišli k přeregistraci,“ uvedla Jana Vajdíková, předsedkyně Okresního výkonného výboru (OVV) ČSSD Ostrava. OVV se obává, že vzhledem k negativní náladě uvnitř ČSSD velké množství lidí k registraci nepřijde.

Každý člen obdržel pozvání k přeregistraci s pokyny formou dopisu na konci května. Členové se mají dostavit v úterý 20. 6. od 11 do 21 hod. nebo ve středu 21. 6. od 9 do 21 hod. Stanoveno bylo pouze jedno místo - krajský sekretariát strany na Sokolské třídě č. 23 v centru Ostravy. S sebou si mají přinést členský průkaz, občanský průkaz a doklad o zaplacení členského příspěvku nebo peníze na jeho zaplacení na místě. Pokud se někdo nemůže z vážných důvodů zúčastnit (pobyt v nemocnici, zahraničí), měl by kontaktovat tajemnici KVV. Přeregistrace se řídí platným Řádem přeregistrace členů ČSSD, orgánem zajišťujícím přeregistraci je podle rozhodnutí předsednictva Politické grémium ČSSD.

Ostravská organizace má aktuálně přes 800 členů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VÝSLEDKY VOLEB DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR 2017

18:00 VÝSLEDKY VOLEB DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY ČR 2017

Od páteční 14. hodiny jsme rozhodovali o novém složení Poslanecké sněmovny ČR, v níž usednou dvě sto…